[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - AIG pojišťovna - Pojištění zrušení cesty

AIG pojišťovna - Pojištění zrušení cesty

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

AIG pojišťovna - Pojištění zrušení cesty

Příspěvekod Marína » 16 čer 2013, 02:24

AIG pojišťovna - Pojištění zrušení cesty
Poskytovatel: AIG pojišťovna


Pojištění pro případ zrušení nebo zkrácení cesty zajistí ochranu ještě předtím, než se pustíte do cestování. Pojištění se vztahuje na neočekávané události – mezi jinýmu smrt blízké osoby, nemoc a úraz, bránící pojištěnému cestovat či jsou příčinou nedostavení se včas na letiště. Díky pojištění minimalizujete škody.

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: AIG pojišťovna - Pojištění zrušení cesty

Příspěvekod agama » 27 bře 2014, 08:06

Pojištění cesty jsem měl jednou uzavřené v rámci cestovního pojištění, a jmenovalo se to pojištění stornopoplatků - je tohle něco podobného nebo to se stornopoplatky nemá co do činění? A na jakou částku se lze pojistit? Dokážu si představit že by dávalo smysl i pojištění obchodních nebo pracovních cest, což by mě například docela zajímalo ale ještě nikde jsem to neviděl. Např. že nebudu moct odjet na jednání protože mi onemocnělo dítě o které se starám, mohu tuto nabídku pojištění pochopit i takto?
agama
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění zrušení cesty

Příspěvekod FerryKate » 04 dub 2014, 23:06

pro agama: Já to chápu tak že pojištění v případě události nahradí škody které jsou v důsledku zrušení cesty jasně vyčíslitelné, jako např. předem zaplacená záloha cestovce, hotelu a další např. předem zaplacené zálohy a položky. Ale že by pojišťovna plnila i např. úšlý zisk protože nemůžete odjet na služební jednání to si myslím že bohužel ne, ale je to jen můj názor :wink:
FerryKate
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění zrušení cesty

Příspěvekod Filipko » 17 črc 2015, 00:07

Potřeboval bych pojištění zrušení cesty protože plánuji dost drahou dovolenou pro rodinu, jedná se o termín v září, jedeme na týden. Věděl byste někdo jak si takové pojištění zajistit? :)
Filipko
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron