[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ERV pojišťovna, a.s. - pojištění jízdních kol

ERV pojišťovna, a.s. - pojištění jízdních kol

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

ERV pojišťovna, a.s. - pojištění jízdních kol

Příspěvekod Mil » 14 čer 2013, 23:11

Poskytovatel produktu: ERV pojišťovna, a.s.
Název produktu: Pojištění jízdních kol


Popis produktu:
ERV pojišťovna nabízí široký rozsah pojištění Vašeho jízdního kola po celém světě, s rychlým a snadným vyřízením pojistné události na internetu.
Široký rozsah pojistné ochrany (krádež, loupež, poškození).
Úhrada neplánovaných výdajů na pořízení nového jízdního kola.
Nezohledňujeme amortizaci, při škodě obdržíte voucher na nový výrobek .
Rychlé (do 7 dnů) a snadné (on-line) vyřízení pojistné události.
Platnost pojištění po celém světě (včetně ČR).
Maximální pojistná částka (cena kola) 100 000 Kč
Spoluúčast na všech pojistných událostech 10% (min. 1 000 Kč)
Spoluúčast na poškození či zničení věci neopatrným zacházením 20% (min. 1 000 Kč)

Vztahuje se na :
Krádež z objektu či volného prostranství.
Krádež z auta či nosiče na kolo.
Loupež.
Poškození či zničení nehodou.
Poškození či zničení při přepravě.
Vandalismus.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ERV pojišťovna, a.s. - pojištění jízdních kol

Příspěvekod Huu » 10 dub 2014, 08:24

Dobré ráno, chtěl bych se zeptat na jak dlouho se tato pojistka uzavírá. Mám poměrně drahé kolo, ale za normálních podmínek když se jedu projet a pak ho odložím do garáže se nebojím. Nicméně nyní se chystám s přáteli na delší cca týdení tůru na kolech do přírody, kde kola budem převážet ve vlaku, nechávat v přírorodě, budeme jezdit horším terénem, takže hrozí cokoliv od krádeže přes poškození atd, ale chtěl bych si kolo pojistit jen na ten týden - bylo by to možné?
Huu
 

Re: ERV pojišťovna, a.s. - pojištění jízdních kol

Příspěvekod ku-ku » 25 dub 2014, 06:13

Zdravím jestli to jde jen na týden v tom neporadím. Já pojištění kola mám, a platím normálně jako například u auta roční pojistné asi tisícovku ročně. Proto si myslím že pojišťovat si kolo na týden asi není běžné, ale zkuste to, zkuste se zeptat, třeba vám vyjdou vstříc.
ku-ku
 

Re: ERV pojišťovna, a.s. - pojištění jízdních kol

Příspěvekod cyklista » 30 dub 2014, 06:21

Zdravím, já jsem si uzavřej pojištění jízdního kola právě u pojišťovny ERV, pojistné platím ročně (jestli to jde i krátkodoběji nevím..) Nicméně s ERV jsem velmi spokojenej, jak s jednoduchým sjednáním tak stejně tak i se širokými možnostmi ochrany. :)
cyklista
 

Re: ERV pojišťovna, a.s. - pojištění jízdních kol

Příspěvekod Ajm5 » 29 črc 2015, 00:01

Ahoj, já mám jízdní kolo pojištěno proti krádeži v rámci běžného pojištění domácnosti (kdyby mi ho např. odcizili ze sklepa) Ale mám ho pojištěné jen na 30000Kč, pokud by bylo kolo dražší tak mi bylo řečeno že to na větší částku takto pojistit neumí.
Ajm5
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron