[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ČPP - Pojištění chat a chalup

ČPP - Pojištění chat a chalup

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

ČPP - Pojištění chat a chalup

Příspěvekod Mil » 05 kvě 2013, 12:38

Poskytovatel produktu: Česká podnikatelská pojišťovna
Název produktu: Pojištění chat a chalup, Pojištění rekreační nemovitosti

Popis produktu:
Pro všechny majitele rekreačních nemovitostí speciální pojistné produkty, které díky svému variabilnímu pojetí, umožňují "poskládat" pojištění podle individuálních představ každého klienta. Neplatíte za rizika,která Váš majetek neohrožují. Získáte komplexní pojistnou ochranu pro svou chatu či chalupu. ČPP Vám navíc v rámci tohoto produktu pojistí i stavební součásti rekreační nemovitosti, jako jsou dveře, okna, topná tělesa.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ČPP - Pojištění chat a chalup

Příspěvekod Morm » 25 srp 2014, 17:21

No tak tohle by si měl přečíst můj děda. Nebo mu spíš o pojištění chat a chalup řeknu sám. Protože má pěknou chaloupku za Prahou, ale jak ho znám, tak pochybuji že by ji měl nějak pojištěnou :D
Morm
 

Re: ČPP - Pojištění chat a chalup

Příspěvekod Ann.P. » 03 říj 2014, 00:15

Já také nemám pojištěnou chatu, ale jedná se vyloženě o chatku která je hlavně dřevěná, a je k ní rozsáhlá zahrádka - vždycky jsem si myslel že něco takového nelze pojistit...vy myslíte že by to šlo? Kdyžtak by mě to zajímalo hlavně proti živlům a také proti vandalismu...
Ann.P.
 

Re: ČPP - Pojištění chat a chalup

Příspěvekod luky » 19 kvě 2015, 20:02

Dobrý den, bylo možné proti krádeži pojistit i majetek který mám na chatě? Mám tam zahradní sekačku a nářadí dohromady v hodnotě cca 50.000Kč, předem vám děkuji za nápady. LL
luky
 

Re: ČPP - Pojištění chat a chalup

Příspěvekod Vesely » 17 říj 2015, 21:37

Dobrý den. Dotaz byste měl směřovat asi spíše na pojišťovnu. Protože každá pojišťovna má podmínky jiné. Ale myslím si že klíčové v tom jestli váím majetek pojistí nebo nepojistí, bude odpověď na otázku, jak máte majetek zabezpečený. Jestli je pod zámkem, pod jakým zámkem, jestli máte bezpečností dveře a podobně.
Vesely
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron