[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - PMBS - PMBS Leasing

PMBS - PMBS Leasing

Kompletní informace o nabídce nebankovních půjček
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu nebankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

PMBS - PMBS Leasing

Příspěvekod Marína » 03 úno 2014, 03:55

PMBS - PMBS Leasing
Poskytovatel - První Moravská Brokerská společnost s.r.o.


Potřebujete mít automobil? K dispozici je PMBS Leasing
Poradce v leasingu nabízí: leasing nových i ojetých osobních a nákladních automobilů, leasing technologií, strojů a zařízení a zpětný leasing

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: PMBS - PMBS Leasing

Příspěvekod Pelé » 19 dub 2014, 11:52

Dobrý den, měl bych dotaz. Kupuji si nový automobil - moje představa je ojeté auto za cca 100 - 150.000Kč. Vždy když jdu do nějakého autobazaru, tak mi nabízí leasing od jedné určité společnosti kterou mají dohodlou, a většinou mi k tomu chtějí dát i nějaký dárek nebo slevu. Kdybych si leasing vzal jinde než mi nabízí autobazar, může se mi to vyplatit? Děkuji za odpověď, pokud se v tomto tématu někdo orientujete. Petr P.
Pelé
 

Re: PMBS - PMBS Leasing

Příspěvekod Liddman » 02 kvě 2014, 11:50

Dobrý den, já když jsem si leasing chtěl brát tak jsem si to rychle rozmyslel. Protože většinou, možná i vždy, když si berete leasing tak vyžadují i havarijní pojištění - a to jsou zas další peníze navíc, a celé se vám to prodraží. Já jsem např. havarijko nikdy neměl a naštěstí ani nepotřeboval, a proto si jen kvůli leasingu platit nechci. Tudíž jsem financování auta vyřešil tak, že jsem si na něj vzal spotřebitelský úvěr.
Liddman
 



Zpět na Nebankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron