[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - PMBS - Pojištění domácnosti

PMBS - Pojištění domácnosti

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

PMBS - Pojištění domácnosti

Příspěvekod Marína » 01 úno 2014, 17:57

PMBS - Pojištění domácnosti
Poskytovatel - První Moravská Brokerská společnost s.r.o.


Předmětem pojištění domácnosti jsou veškeré movité věci, které tvoří zařízení domácnosti a slouží k uspokojování potřeb jejích členů. V pojistné smlouvě se dá sjednat i pojištění cizích věcí oprávněně užívaných. Do předmětu pojištění patří také rotační elektromotory s příkonem od 50 W do 3 kw v elektrospotřebičích domácností.

Věci jsou pojištěny v trvale obydleném bytě, v prostorách tvořících příslušenství umístěné uvnitř bytu, věci umístěné v prostorách, prostranstvích, nebytových prostorech a společných částech domu – na schodišti, na chodbách, v prádelně, sušárně, kočárkovně atd., věci mimo půdorys bytu, patřících k domu.
- Na jakémkoli jiném místě na území České republiky

Výhody pojištění: rozsah pojištění je sestaven tzv. "stavebnicovým systémem"

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: PMBS - Pojištění domácnosti

Příspěvekod LV33 » 30 čer 2014, 22:53

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak často si aktualizujete vaše pojištění domácnosti. Já mám jednu smlouvu už třetí rok pořád stejně nastavenou, ale slyšel jsem o tom , že pojistky je dobré aktualizovat. Tak se chci zeptat jak řešíte pojistky vy, a pokud jste je nějak měnili nebo aktualizovali tak proč? Děkuji a pěkny večer. L.
LV33
 

Re: PMBS - Pojištění domácnosti

Příspěvekod stanicek4 » 07 črc 2014, 07:24

Já osobně mám pojištění domácnosti druhý rok, a zatím jsem teda neviděl důvod tu pojistku měnit nebo aktualizovat. Myslím že by to mělo smysl pokud by pojištěná věc, či nemovitost nějak změnila hodnotu, anebo pokud by bylo možné na pojistném nějak výrazně uštřit. Ale ani jedno z toho u mě nehrozí :D
stanicek4
 

Re: PMBS - Pojištění domácnosti

Příspěvekod Misulka » 20 říj 2014, 23:22

Myslíš že by na pojistném nešlo ušetřit? Myslíš že máš tak levnou pojistku že už to ani víc nejde? Tak to mi prosím řekni kde jseš pojištěnej, to by mě teda zajímalo :D Myslím že vždy se dá najít cesta jak pojistku zlevnit, nebo alespon zefektivnit :)
Misulka
 

Re: PMBS - Pojištění domácnosti

Příspěvekod M.J.1 » 29 lis 2014, 08:22

Já bych třeba osobně klidně platil lepší pojistku za více peněz. Mám pocit že pojistky jsou levné ale nefunkční, nebo tedy nemám s tím žádnou zkušennost, ale obávám se, že kdyby se cokoliv stalo, že to s plněním pojistného nemusí být úplně stoprocentní. Proto ani nechápu lidi kteří hledají nejlevnější pojistky. Já bych se spíš soustředil na to, když už chci být pojištěný, aby pojistka byla co nejvíce funkční.
M.J.1
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron