[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - CCS Finance CZ - Půjčka na automobil

CCS Finance CZ - Půjčka na automobil

Kompletní informace o nabídce nebankovních půjček
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu nebankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

CCS Finance CZ - Půjčka na automobil

Příspěvekod Marína » 19 led 2014, 06:45

CCS Finance CZ - Půjčka na automobil
Poskytovatel - CCS Finance CZ s.r.o., Jičín


Výše úvěru: 30 000 – 300 000 Kč
Doba splatnosti: 36 – 84 měsíců
Věk: 20 – neomezeně

Nahlíží se do nebankovního registru (SOLUS), úvěr je za lepší cenu než u autobazaru. Prodávajícím nesmí být autobazar, nelze uskutečnit prodej mezi manželi a partnery ve firmě.
Občané Slovenské republiky doloží povolení k trvalému pobytu a pas, nebo potvrzení o přechodném pobytu, pas, řidičský průkaz a občanský průkaz SR.

Dodáte doklady: doklad o příjmu v kopii, ostatní doložitelné příjmy, občanský průkaz v kopii, další doklad o totožnosti v kopii, 2 kompletní výpisy z účtu, na který si přejete převést hotovost v kopii, doklad o adrese

Podnikatelé: živnostenský list v kopii, kompletní daňové přiznání v kopii, ostatní doložitelné příjmy, občanský průkaz v kopii, další doklad o totožnosti v kopii, 2 kompletní výpisy z účtu, na který si přejete převést hotovost v kopii, doklad o adrese, fakturu za mobilní telefon v kopii, potvrzení o bezdlužnosti z OSSZ.


Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: CCS Finance CZ - Půjčka na automobil

Příspěvekod BJJ » 06 dub 2014, 18:32

Máte někdo s tímto poskytovatelem půjčky zkuššenosti? Pokud ano , budu rád za vaše zprávy. Já si budu muset pořídit nové auto, a rozhodně půjčku zvažuji, ale protože mám nízkou bonitu tak si myslím že mi jí úplně všude neschválí. Proto se poohlížím zde po nebankovních půjčkách, ale hledám nějakou opravdu seriózní možnost. Děkujii :-)
BJJ
 

Re: CCS Finance CZ - Půjčka na automobil

Příspěvekod brabec.M. » 18 črc 2014, 11:01

Já s touto půjčkou zkušennost nemám, ale také stejně jako vy přemýšlím o nákupu auta. V poslední době mě zaujala i možnost operativního leasingu pro fyzické osoby od Škodovky. Koukal jste na to?
brabec.M.
 

Re: CCS Finance CZ - Půjčka na automobil

Příspěvekod Miksanovic » 07 čer 2015, 11:51

Na ten operativní leasing jsem koukal, a hodně mě to zaujalo. Nyní mám pětileté auto, a proto už přemýšlím o změně, a určitě se poradím se známými z oboru, a operativní leasing je jedna z možností kterou určitě budu zvažovat.
Miksanovic
 

Re: CCS Finance CZ - Půjčka na automobil

Příspěvekod Nicky » 12 lis 2015, 00:59

Jsem zastáncem toho, že jakákoliv půjčka na automobil nemá cenu. Možná mě mnozí nepochopí, ale já si to prostě myslím. Myslím že auto je zybtná věc, a že buď na to mám nebo nemám. Něco jiného je bydlení, byty a hypotéky. Protože bydlet někde msuíme. Ale auto si myslím že má smysl si kupovat pouze za hotové. A klidně nějaké levnější ojeté, než za každou cenu jezdit v novém.
Nicky
 



Zpět na Nebankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron