[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka

AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka

Příspěvekod Marína » 17 led 2014, 12:10

AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka
Poskytovatel - All High Seeds, s.r.o., Praha 6


Americká hypotéka je neúčelový úvěr pro fyzické osoby s příjmem ze závislé činnosti nebo z podnikání.
Americká hypotéka je určena fyzickým osobám starším 18ti let, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky nebo občanům ČR nebo držiteli průkazu o povolení pobytu člena státu Evropských společenství.
Jde o neúčelový hypoteční úvěr.
Americká hypotéka je k dispozici až do výše 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.
Minimální výše je 200 000 Kč, maximální výše úvěru je 5 000 000 Kč.
Doba splatnosti: 3 - 20 let.
Zajištění úvěru je vždy formou zástavního práva ke zkolaudované nemovitosti.

Budete potřebovat: Výpis z katastru nemovitostí, ocenění nemovitosti a snímek z katastrální mapy
Dále: doklad totožnosti, potvrzení příjmů nebo daňové přiznání a výpisy z běžného účtu

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka

Příspěvekod Noen » 22 dub 2014, 06:41

Dobrý den, máte někdo zkušennost s touto institucí? Koukal jsem na jejich stránky, a přiliš nechápu, kdo je poskytovatelem hypotéky. Jestli jsou jen makléři a zprostředkovávají úvěry od jiných bank - ale v tom případě s kterými bankami spolupracují? Na stránkách jsem se moc nedozvěděl, na druhou stranu by se mi ťeď hodil někdo kdo mi právě americké hypotéky porovná a případně pro mě najde tu nejlepší, proto se ptám, abych věděl jestli má smysl se například na tuto firmu obrátit s prosbou o pomoc :)
Noen
 

Re: AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka

Příspěvekod lkk » 23 dub 2014, 08:49

Dobrý den, pokud potřebujete poradit s výběrem financování, a případně s americkou hypotékou tak bych se rozhodně neobracel na makléře o kterých nic nevíte. Myslím že nejlepším řešením je nechat si doporučit vhodnou instituci nebo třeba i poradce s kterým už někdo z vašich známých zkušennost má. Já například všechno řeším se švagrovou která pracuje v Komerční Bance, takže to mám jednodušší :D
lkk
 

Re: AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka

Příspěvekod Luuk123 » 27 dub 2014, 22:24

Ahoj, jak říkáte, myslím že je dobré řešit finance s někým koho znáte a komu věříte. Na druhou stranu zase může být nevýhodné cřešit vše v konkrétní bance jen proto že tam mám známou - protože ty nejvýhodnější produkty se pře vámi mohou schovávat zrovna v jiné bance. V ideálním případě bych se být vámi seznámil s někým kdo nezávisle mapuje finanční trh a nekope za jednu instituci, ale udělá vám porovnání několika možných nabídek.
Luuk123
 

Re: AmerickáHypotéka.cz – Americká hypotéka

Příspěvekod rafa » 15 lis 2015, 10:38

To co píšete je pravda, ale problém je v tom poznat toho odborníka který mapuje finanční trh. Když žádného neznám tak jak ho mám poznat? Vyhledat někoho anonymního se mi vůbec nechce. Protože to je to o čem tady už někdo psal. Že se prostě nedá každému věřit. Kdybych měl mezi známými někoho, kdo je dobrý finanční poradce a mapuje finanční trh, okamžitě jeho rady vyhledám. Ale nikoho takového neznám.
rafa
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron