[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Kompletní informace o nabídce nebankovních půjček
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu nebankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Příspěvekod Marína » 16 led 2014, 13:51

Extrapůjčka.cz - Extra půjčka
Poskytovatel - Extrapůjčka.cz


Extra půjčka půjčuje v rámci nebankovní půjčky 50 částky ve výši 3.000 až 50.000 Kč, u nebankovní hypotéky si můžete požádat až o 5.000.000 Kč.
Žádost o půjčku se podává online.
Nekontroluje se registr dlužníků.
Neplatí se poplatek za vyřízení půjčky u žádného nabízeného produktu.
Nebankovní půjčky se vyřizují cca ten samý den.
Půjčené peníze lze využít na cokoliv


Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Příspěvekod bernardos » 19 dub 2014, 12:16

Portál exktrapůjčka je celkem přehledný, vše jsem rychle pochopil, a zažádal jsem o nebankovní půjčku, kterou jsem měl hned druhý den. Takže servis tohoto portálu hodnotím na výbornou. Tento typ půjčky jsem zvolil také proto nekoukají do registru dlužníků, kde mám bohužel záznam a proto mi jsem půjčku u banky scháněl těžko...
bernardos
 

Re: Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Příspěvekod Gutler » 27 dub 2014, 22:27

No ono se to vždycky půjčuje dobře. Ale důležité je hlavně nastavit si svůj rozpočet, a vše naplánovat tak abyste měl v pohodě na splátky a aby to váš měsíční rozpočet unesl. A potom taky nepůjčovat si za zbytečně nevýhodných podmínek pokud to je možné... :D
Gutler
 

Re: Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Příspěvekod Macek » 09 říj 2014, 23:56

Já když je to možné tak bych vždy volil když už tak jen bankovní půjčky, ale vím že u někoho tohle řešení prostě není možné...pak už je to ale riziko k čemu všemu člověk v takové situaci nepřijde.
Macek
 

Re: Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Příspěvekod Dawe » 26 lis 2015, 09:55

Dobrý den. Může mi prosím někdo říci v jaké hladině se pohybují úroky u této půjčky? Přede děkuji. Moje představa by byla půjčit si 40.000Kč s úrokem kolem 10%. Doufám že to je reálné. Děkuji.
Dawe
 

Re: Extrapůjčka.cz - Extra půjčka

Příspěvekod honza83 » 02 pro 2015, 16:05

Taky bych mel zajem, ale kdyz zadam adresu extrapujcka.cz vyjede mi nejaka Fresh pujcka. je to ono?
honza83
 



Zpět na Nebankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron