[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - SOS Finance – Bankovní hypoteční úvěr

SOS Finance – Bankovní hypoteční úvěr

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

SOS Finance – Bankovní hypoteční úvěr

Příspěvekod Marína » 15 led 2014, 21:35

SOS Finance – Bankovní hypoteční úvěr
Poskytovatel - SOS Finance


Bankovní hypoteční úvěry jsou oblíbenými finančními produkty. V případě přidělení úvěru se platí měsíční poplatek za vedení úvěru. Hypoteční úvěr má splatnost 1 rok až 30 let.

Výhody hypotečního úvěru:

pro každého jednoduché a dostupné řešení financování bydlení
hypotéku můžete mít i bez doložení příjmu
stávající hypotéku lze refinancovat u konkurence s výhodnějšími podmínkami
financování hypotékou může být výhodnější, než placení běžného nájmu
hypotéka se dá použít jako investiční nástroj při koupi nemovitosti
dlouhá doba splácení
lze se pojistit proti nesplácení úvěru

Podklady k získání hypotečního úvěru: průkaz totožnosti, potvrzení o plné moci
Dále budete potřebovat: potvrzení o příjmu, výplatní pásky (většinou za 3 - 6 měsíců)
daňové přiznání u OSVČ, potvrzení od finančního úřadu o zaplacení daní, výpis z účtu
dohodu o zúžení či zrušení společného jmění manželů, doklad o úhradě rozdílu mezi celkovou výší investice a požadovanou výší úvěru

Dále k nemovitosti:
výpis z katastru nemovitostí, kupní smlouvu k nemovitosti, souhlas spoluvlastníků s vkladem zástavního práva na nemovitost
foto nemovitosti
pojistná smlouva k nemovitosti
výpis z katastru nemovitostí
snímek pozemkové mapy
odhad

Pro stavbu a rekonstrukci: stavební povolení, projektová dokumentace, rozpočet, smlouva o výstavbě, soupis potřebného materiálu a prací svépomocí, časový harmonogram stavby

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: SOS Finance – Bankovní hypoteční úvěr

Příspěvekod Vo.Vena » 23 lis 2014, 03:28

SOS Finance neznám - jedná se o nějakého makléře, a nebo přímo o banku která poskytuje hypotéky? Spíš bych si tipnul makléře, protože hypotéku poskytují jen ty nejznámější banky v čr, ne?
Vo.Vena
 

Re: SOS Finance – Bankovní hypoteční úvěr

Příspěvekod LiskaPetr » 22 pro 2014, 23:02

Ano mám dojem, že na hypotéky mají licenci jen ty nejznámější banky v čr. Myslím že mezi ně nepatří např. ani banka ČSOB, která dělá hypotéky přes Hypoteční Banku.
LiskaPetr
 

Re: SOS Finance – Bankovní hypoteční úvěr

Příspěvekod labutak » 25 úno 2015, 21:11

Já mám například hypotéku od Sberbank, o které jsem ještě pred casem ani nevěděl že existuje. Potom mi ji ale doporučil na hypotéku kolega z prace, a byl jsem velmi příjemně překvapen z toho co vše pro mě udělali.
labutak
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron