[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Gepard Finance – Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nebo d

Gepard Finance – Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nebo d

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

Gepard Finance – Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nebo d

Příspěvekod Marína » 11 led 2014, 06:41

Gepard Finance – Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nebo držby nemovitosti
Poskytovatel - Gepard Finance


Pojištění odpovědnosti za škodu v běžném životě s Gepard finance umožní pojistit odpovědnost za škodu vlastníka budovy, jiné stavby nebo díla ve stavbě nebo demolici. Díle pojistí odpovědnost pojištěného jako stavebníka při provádění stavebních činností na rodinném domě či pojištěných jiných objektech, uvedených v pojistné smlouvě, za škodu způsobenou třetí osobou,
odpovědnost občana vypomáhajícího pojištěnému při provádění stavebních činností na rodinném domě či pojištěných ostatních objektech, uvedených v pojistné smlouvě, za škodu způsobenou třetí osobou při této činnosti apod.


Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Gepard Finance – Pojištění odpovědnosti z vlastnictví ne

Příspěvekod jiri.trnka » 20 čer 2014, 23:51

Pojištění z vlastnictví nemovitosti lze udělat i samostaně? Já když jsem toto řešil, tak jsem to nikde nenašel - tedy vždy pouze jako součást pojištění domácnosti. :)
jiri.trnka
 

Re: Gepard Finance – Pojištění odpovědnosti z vlastnictví ne

Příspěvekod Kodl » 09 črc 2014, 17:05

Já mám pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti sjednané v rámci produktu Domov od ČSOB. Jestli to jde samostatně nevím, ani jsem se o to nezajímal protože chci mít pojistku na dům komplexní a myslím že když budu mít rizika na jedné smlouvě všechny že je to efektivnější i cenově :)
Kodl
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron