[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Gepard Finance – Pojištění domácnosti

Gepard Finance – Pojištění domácnosti

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Gepard Finance – Pojištění domácnosti

Příspěvekod Marína » 11 led 2014, 06:39

Gepard Finance – Pojištění domácnosti
Poskytovatel - Gepard Finance


Pojištění domácnosti s Gepard finance zajistí ochranu zařízení domácnosti - nábytku, koberců, nádobí, elektroniky, sportovních potřeb, květin apod. Zahrnuje rovněž ochranu cenných předmětů – šperků, obrazů, jízdních kol, elektroniky apod. do stanovených limitů. Mimo výjimečné případy pojišťovna netrvá na prohlídce domácnosti.

Předmětem pojištění: jsou movité věci, které tvoří soubor zařízení domácnosti a slouží k jejímu provozu či k uspokojování potřeb členů domácnosti. Jedná se o věci ve vlastnictví členů domácnosti i o věci cizí, které členové domácnosti oprávněně užívají, příslušenství a stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu.


Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Gepard Finance – Pojištění domácnosti

Příspěvekod PriapusHH. » 03 čer 2014, 01:12

Pojištění domácnosti mám sjednané pravě od poradce z Gepard finance. Tento poradce mi velmi pomohl s vyřízením hypotečního úvěru, a proto jsem rád že zároveň nabídl i služby v oblasti pojisteni, a mohl jsem vše řešit s jedním člověkem.
PriapusHH.
 

Re: Gepard Finance – Pojištění domácnosti

Příspěvekod Kukačka,Jenda » 04 čer 2014, 23:02

A smím se zeptat od jaké pojišťovny tedy pojištění domácnosti máte? Předpokládám že vám poradce z Gepard finance našel podle porovnání nejlepší nabídku? Já osobně pojištění domácnosti nyní také scháním, ale za poradcem se mi přímo jít nechce tak bych rád slyšel alespoň vaší zkušennost. Já mám zatím vyhlídnutou ČSOB...
Kukačka,Jenda
 

Re: Gepard Finance – Pojištění domácnosti

Příspěvekod Leen » 23 říj 2014, 17:03

Já bych za poradcem šel, ale myslím že d zejména kvůli hypotéce...protože na hypotéce se dá nejvíce ušetřit nebo případně i nejvíce zkazit, půjčujete si miliony, vážete se na několik let. Pojištění je za pár kaček a lze průběžně předělávat nebo rušit, takže tím bych se tolik nevzrušoval.
Leen
 

Re: Gepard Finance – Pojištění domácnosti

Příspěvekod Hanz » 19 kvě 2015, 20:51

Já si myslím že i o dobrém pojištštění je třeba se poradit...sice stojí třeba pár kaček, takže to není o tom radit se o ceně, ale především je důležité se poradit tak aby pojištění které si sjednávám aby mělo smysl a aby dobře fungovalo.
Hanz
 

Re: Gepard Finance – Pojištění domácnosti

Příspěvekod NovakLibor » 03 lis 2015, 01:36

Já těmto pojistkám které jsou uzavírány k hypotékám moc nevěřím. Protože se domnívám, že když vám někdo něco uzavře ještě k hypotéce, určitě to je kvůli tomu, že za to dostane tučnou provizi od pojišťovny, s kterou je domluven. A logicky to potom pro mě jako pro klienta nemůže být výhodné.
NovakLibor
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce