[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Gepard Finance – Pojištění nemovitosti

Gepard Finance – Pojištění nemovitosti

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Gepard Finance – Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Marína » 11 led 2014, 06:39

Gepard Finance – Pojištění nemovitosti
Poskytovatel - Gepard Finance


Pojištění nemovitosti s Gepard finance vám umožní připojistit také vedlejší stavby, oplocení, bazén atd.
Pojištění se sjednává i pro budovy ve výstavbě za zvýhodněnou sazbu
Nabízí se připojištění proti krádeži vloupáním a loupeží stavebních součástí, stavebních mechanismů a stavebního materiálu
Dá se sjednat i pojištění proti krádeži stavebního materiálu

Pojistná rizika vzniklá: požárem, výbuchem, úderem blesku nebo zřícením letounu, loupeží, povodní, záplavou, vodou z vodovodního zařízení, vichřicí nebo krupobitím, tíhou sněhu a mnoho jiného...


Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Gepard Finance – Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Jun33 » 23 bře 2014, 20:05

Samotné pojištění nemovitosti nebo domácnosti pro sebe v současné době nevnímám jako důležité, ale jedinné co by mě zajímalo je pojištění v rámci této pojistky pouze připojištění odpovědnosti - přeci jen pokud bych vytopil sousedy (bydlím, v paneláku),nebo jim jakkolikv způsobil škodu bylo by to pro mě nepříjemné a sám nevím jak bych si s tím poradil. Máte proto nějaký tip zda a kde lze uzavřít pojištění domácnosti pouze jako pojištění odpovědnosti, a tak aby to bylo co možná nejlevnější?
Jun33
 

Re: Gepard Finance – Pojištění nemovitosti

Příspěvekod novak » 25 kvě 2014, 21:04

Já mám tohle riziko uzavřené v ČSOB Pojišťovně, v rámci pojistky domácnosti. Ale myslím že pouze sólově jako pojištění odpovědnosti z držby domácnosti bude těžké takovou pojistku najít. Já to mám spíš na té pojistce Domov jako připojištění. Jinak co se týče nejlevnějších cen to asi neporadím, protože o to jsem se nijak nezajímal - u pojistky domácnosti jde o pár stovek, takže jsem to moc neřešil..
novak
 

Re: Gepard Finance – Pojištění nemovitosti

Příspěvekod J.A.66 » 27 říj 2014, 19:27

Myslím si že to pojištění odpovědnosti např. vůči sousedům při vytopení bytu apod. by mělo jít sjednat buď skutečně v rámci pojištění domácnosti, ale také v rámci pojištění odpovědnosti, neboli takzvané pojistky na blbost, což není pojistka domácnosti ale jen pojištění tvojí odpovědnosti. Ale nevím, asi bude nejlepší když sám tyto dvě možnosti srovnáte a uvidíte co pro vás bude výhodnější. J.
J.A.66
 

Re: Gepard Finance – Pojištění nemovitosti

Příspěvekod VK. » 18 lis 2014, 08:14

Já mám sjednané pojištění odpovědnosti na mém pojištěné domácnosti. Stojí to necelé 3 stovky ročně navíc, tak jsem si řekl že se to vyplatí. Už jednou se nám v minulosti stalo že vytekla pračka, a bydlíme v paneláku a pod sebou máme dvě patra.
VK.
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron