[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem

Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem

Příspěvekod Marína » 28 lis 2013, 01:30

Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem
Poskytovatel - Hypoteční banka

Výhoda: získáte nižší měsíční splátky, získáte bonus ve výši 5 % z celkové výše hypotéky
Bonus je vyplacen formou odpuštění části hypotéky.
Výplata bonusu se dělí na 2 části.

Výhodu obdržíte ihned od začátku splácení - nižší měsíční splátku než u ostatních typů hypoték.
Po 12 letech se vám vyplatí 1. polovina bonusu
Po výplatě 1. poloviny bonusu vám budou znovu sníženy následující měsíční splátky
Po splacení hypotéky vám bude vyplacena 2. polovina bonusu
Tímto bude úvěr úplně splacen

Podmínky získání bonusu:
Splatnost: 20 - 40 let
Fixace: 3 nebo 5 let
V průběhu splácení se nelze opozdit se splátkami o více než 30 dnů.
V průběhu splácení jsou možné mimořádné splátky, ale jen za určitých podmínek

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem

Příspěvekod Lucas Nov. » 15 bře 2014, 11:51

Teto nabídka se mi jeví jako zajímavá, jednu hypotéku na byt ve kterém bydlím už mám, a v horizontu jednoho roku plánuji další hypotéku na byt jako investici. Současnou hypotéku splácím u Komerční banky, fixace mi bude končit na jaře příštího roku, a proto mě k Hypotéce s bonusem od HB napadají hned dvě otázky. Zda bonus platí i na refinanc? V tom případě by to pro mě bylo velmi zajímavé... a také pokud bych si novou hypotéku na další byt bral u HB tak to znamená že pokud bych chtěl např. po 5 letech refinancovat naopak u jiné banky tak nárok na bonus úplně celý propadá? Pokud to někdo chápete líp než já, budu rád za osvětu.
Lucas Nov.
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem

Příspěvekod juranek » 06 črc 2014, 18:57

K tomu bonusu: Já to chápu tak že po 12 letech se mi vyplatí první polovina bonusu (postupně, formou nižších splátek). Pokud odejdu dříve s hypotékou k jiné bance, tak se mi bonus samozřejmě ,,nestihne,, vyplatit, ale myslím že přesto část bonusu jakoby budu mít využitou, ale jen za ty roky které jsem s úvěrem u HB. Takle jsem to podle textu pochopil, ale ruku do ohně za to nedám... M
juranek
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem

Příspěvekod M.Martin » 13 říj 2014, 07:51

Co se týče hypoték s bonusem, tak si myslím že je vždy dobré si udělat souhrn konkrétní nabídky, a porovnat to třeba s nějakou jinou nabídkou, která je bez bonusu atd. a pak se podle toho rozhodnout. Možnost bonusu zní hezky, ale reklamní kampaně bank nikdy neřeknou úplně všechno ;)
M.Martin
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka s bonusem

Příspěvekod Daniel » 14 srp 2015, 15:04

Prostě záleží na tom, kolik vás bude hypotéka stát, kolik na konci splatnosti přeplatíte, to je důležité, jestli to bude vykoupené bonusem, nebo jestli bduete mít lepší sazbu nebo jestli dostanete k hypotéce dárek, to je bezpředmětné, prostě radím zkoumejte celkovou finanční efektivitu...
Daniel
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron