[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt

Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt

Příspěvekod Marína » 28 lis 2013, 01:27

Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt
Poskytovatel - Hypoteční banka

Díky Hypotéce na rekreační objekt lze obdržet peníze na pořízení chaty, chalupy nebo jiné rekreační nemovitosti. Podmínkou je, aby měla nemovitost přidělené aspoň evidenční číslo.

Hypotéku lze využít na koupi rekreačního objektu.

Ručení:
Kupovaným rekreačním objektem.
Jinou nemovitostí, která splňuje obecné specifikace na zajištění hypotéky.

Minimální výše hypotéky je 300 000 Kč.
Maximální výše hypotéky je až 70 procent odhadní hodnoty zastavované nemovitosti.
Splácení: 5-40 let.

Budete potřebovat:

Prokázání příjmů a výdajů všech žadatelů o hypotéku.
Kupní smlouvu nebo smlouvu o smlouvě budoucí kupní

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt

Příspěvekod david.kuca » 31 bře 2014, 07:00

Zdravíčko, chtěl bych si vzít hypotéku na rekreační objekt typu zahrádka + malá chatka. Jedná se o zahradu v zahrádkářském objektu za Prahou. Mám dojem že chatka která v objektu stojí moc vysokou hodnotu nemá, ale jde hlavně o ten pozemek - tak se chci zeptat jestli bude dostačující ručit tímto jak jsem říkal zahradou + chatičkou? :D
david.kuca
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt

Příspěvekod Milkaa66 » 04 dub 2014, 22:56

Ahoj, nejsem v oboru expert takže neporadím bohužel úplně přesně, ale jen se můžu podělit o svojí zkušennost když jsem na tom byl podobně jako ty. Kupoval jsem vyloženě pozemek, ale ručit jsem musel ještě jinou nemovitostí. Takže tak, ale prý je to případ od případu různé takže se asi radši zeptej přímo v bance :roll: MM.
Milkaa66
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt

Příspěvekod Miroslav8 » 04 pro 2014, 08:55

Na tu zahrádku s chatkou přesně nevím co by bylo nejlepší a už to ani nechci zkoumat, ale něco podobného jsem také řešil, a nakonec jsem to vyřešil americkou hypotékou, což je neúčelová hypotéka, ale musel jsem dát do zástavy svojí nemovitost, nevím jestli to bylo nejlepší řešení ale už jsem to tak realizoval.
Miroslav8
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka na rekreační objekt

Příspěvekod liborek » 25 lis 2015, 20:18

Tak zahrádku a chatku my jsme taky řešili, ale nakonec jsme to naštěstí ufinancovali z vlastních peněz. Teď spíš uvažuji o nákupu rekreačního objektu v zahraničí, a na to už vlastní prostředky určitě stačit nebudou. Proto bych rád zjistil, jestli je možné dostat hypotéku i když by bylo předmětem zástavy stavení v cizině.
liborek
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron