[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Hypoteční banka – Pojištění hypotéky

Hypoteční banka – Pojištění hypotéky

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Hypoteční banka – Pojištění hypotéky

Příspěvekod Marína » 27 lis 2013, 02:29

Hypoteční banka – Pojištění hypotéky
Poskytovatel - Hypoteční banka


Pojištění hypotéky vám umožní splácet úvěr i v případě nesnadných životních situací.

Během pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání platí pojišťovna hypoteční splátky za vás.
V případě plné invalidity nebo úmrtí zaplatí pojišťovna bance nesplacenou část jistiny.
Pojištění lze sjednat při uzavírání smlouvy o hypotečním úvěru. Poté měsíčně hradíte bance poplatek za pojištění úvěru – výše závisí na úvěrové splátce.

Výhody:

Výhodné poplatky za pojištění
Lze pojistit až dvě osoby
Možnost získat slevu na úrokové sazbě 0,2 %
Klesající pojistná částka umožňující získat v porovnání s jinými produkty levnější pojištění
Pojištění od 25 % pojistné částky pro jednoho pojištěného
Žádné zdravotní prohlídky a vyplňování složitých formulářů

Varianty pojištění:

Pojištění pro případ smrti nebo plné invalidity
Pojištění pro případ smrti nebo plné invalidity a pracovní neschopnosti
Pojištění pro případ smrti nebo plné invalidity, pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání

Podmínky:

Věk žadatele je minimálně 18 a maximálně 54 let.
Trvalý pobyt nebo adresu pro doručování na území České republiky.
Splnění podmínek zdravotního dotazníku.

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Hypoteční banka – Pojištění hypotéky

Příspěvekod Felip1 » 02 říj 2014, 07:16

Zdravím, jaký máte názor na pojištění úvěru? Většinou koukám, že s pojištěním úvěru je hypotéka levnější (tedy nižší úrok), ale na druhou stranu jsem četl že pojištění hypotéky je v mnoha případech úplně zbytečné. Kdo s vás má pojištění úvěru? :)
Felip1
 

Re: Hypoteční banka – Pojištění hypotéky

Příspěvekod Zdeněk7 » 13 říj 2014, 23:53

Já pojištění úvěru nemám, a nesjednal bych si ho ani náhodou. Sice banka slibuje zlevnění hypotéky, s pojištěním, ale ve výsledku když si to člověk spočítá, tak se to absolutně nevyplatí! Tuhle možnost prostě zavrhuju, i když se to v bankách snaží hojně prodávat jako něco užitečného :D
Zdeněk7
 

Re: Hypoteční banka – Pojištění hypotéky

Příspěvekod Jan.V.V. » 10 lis 2014, 23:45

Já pojištění úvěru mám. Přišlo mi to jako výhodné nejen kvůli slevě na hypotéce, ale především proto, že prostě chci mít jistotu,že když bych nemohl splácet pojištění mě zachrání, a doufám že přes některé negativní komentáře tu jistotu pořád můžu mít...
Jan.V.V.
 

Re: Hypoteční banka – Pojištění hypotéky

Příspěvekod K. Novotny » 19 pro 2014, 11:19

No já si myslím že když za pojištění banka dává poměrně vysoké slevy na úrokové sazbě, tak z toho jasně vyplývá že to musí být výhodné hlavně pro pojišťovnu a banku která za to dostane vysoké provize. Už jen proto se mi to moc nechce líbit.
K. Novotny
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron