[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví

Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví

Příspěvekod Marína » 27 lis 2013, 02:24

Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví
Poskytovatel - Hypoteční banka

Hypoteční úvěr se dává až do 70 %
Díky Hypotéce na byt v osobním vlastnictví do 70 % LTV, lze obdržet peníze na koupi bytu do osobního vlastnictví.
- nízké úrokové sazby
- možnost rozložení splátek na dobu až 40 let
- optimální rozložení měsíční splátky podle vašich finančních možností
- za hypoteční úvěr lze ručit právě kupovaným bytem.

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví

Příspěvekod HugoX » 13 bře 2014, 00:40

Přemýšlím o hypotéce na byt v osobním vlastnictví, jehož hodnota je 3100000Kč chtěl bych ručit kupovaným bytem a mít hypotéku na co nejkratší dobu. Hypoteční banka samozřejmě byla jedna z prvních bank na kterou jsem narazil, jedinné co mi vrtá hlavou je 70% LTV. Nechce se mi vkládat tolik vlastních penězm měl jsem představu alespoň o 80 procentní hypotéce, myslíte že má smysl se tedy poohlídnout někde jinde? :roll:
HugoX
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví

Příspěvekod zata » 21 říj 2014, 23:34

Já mám například hypotéku 90 procent, a to jsem původně chtěl 100 procent, a také to bylo možné. Nakonec jsem potkal šikovného finančního poradce, který mi zařídil 90 LTV hypotéku za hodně dobrých podmínek, a ještě k tomu část peněz z hypotéky neúčelově na rekonstrukci. Ušetřil jsem díky tomu dost peněz :)
zata
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví

Příspěvekod Kaja » 09 led 2015, 23:53

S Hypoteční bankou má zkušennosti moje teta, která do ní refinancovala původní hypotéku kterou měla v raiffce a co jsem tak slyšel, tak jí v Hypotečce dali zajímavé podmínky a vyšli ve všem vstříc, takže asi to bude banka seriozní, tím spíš když se asi podle názvu zaměřuje na hypotéky.
Kaja
 

Re: Hypoteční banka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví

Příspěvekod H.L. » 22 dub 2015, 19:07

Já mám 90 procentní hypotéku za úrok 1,99 takže jsem se sám přesvědčil, že je možné získat super podmínky i když máte vlastních prostředků jen 10%.
H.L.
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron