[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - DůmDluhů - Konsolidace půjček

DůmDluhů - Konsolidace půjček

Kompletní informace o nabídce nebankovních půjček
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu nebankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

DůmDluhů - Konsolidace půjček

Příspěvekod Marína » 23 lis 2013, 07:07

DůmDluhů - Konsolidace půjček
Poskytovatel – DůmDluhů


Konsolidace půjček bez registru je určena klientům s větším množstvím půjček.
Konsolidací se spojí všechny půjčky pomocí hypotéky.

Žadatelem může být fyzická osoba, podnikatel i nepodnikatel s trvalým či dlouhodobým pobytem na území ČR.

Účel:
snížení měsíčních splátek žadatele
zpřehlednění závazků u žadatele
sjednocení půjček včetně závazků po splatnosti apod.
odstranění finančního tlaku na žadatele
vyplacení několika zástav, hypoték po splatnosti, exekucí na nemovitosti

Parametry:
výše půjčky: 100 000,- Kč až 10 000 000,- Kč
doba splatnosti: 1 – 20 let
Do 50 % tržní hodnoty zástavy
úroková sazba: individuálně od 8,9 – 15 % ročně
nenahlížení se do registrů, dokladování příjmů a poplatků předem
se zajištěním nemovitého majetku

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: DůmDluhů - Konsolidace půjček

Příspěvekod MarkN » 27 říj 2014, 19:54

Že se spojí všechny půjčky pomocí hypotéky? To bych si ale musel vzít hypotéku, že? Takže zaprvé mít něco do zástavy, a v neposlední řadě mít na to příjem, je to tak? To bych se obával že u mě úplně nevyjde :(
MarkN
 

Re: DůmDluhů - Konsolidace půjček

Příspěvekod Pesek Mila » 25 zář 2015, 21:48

na to že spojí všechny půjčky do hypotéky bych úplně tak nesázel. Spíše si myslím že to bude americká hypotéka k čemuž potřebujete tu nemovitost ale zároveň je půčka asi tak dvakrát horší než klasická hypotéka....
Pesek Mila
 

Re: DůmDluhů - Konsolidace půjček

Příspěvekod Michi » 03 lis 2015, 19:08

Měl jsem v životě jen jeden spotřebiltelský úvěr ve výši 200.000Kč, který jsem si vzal spíše z neuváženosti. Nakonec se ukázalo že jsem mohl využít i lepšího řešení. Ale to je jedno. Naštěstí se mi podařilo úvěr s nevýhodnými podmínkami umořit když jsem si bral hypotéku. K hypotéce jsem měl možnost si vzít 10% neučelovou část. Jelikož jsem si bral hypotéku 3 000 000Kč, tak nebyl problém tento dluh přeúvěrovat na výhodnější podmínky za sazbu hypotéky.
Michi
 



Zpět na Nebankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron