[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - AIG pojišťovna - Pojištění peněženky, klíčů a platební karty

AIG pojišťovna - Pojištění peněženky, klíčů a platební karty

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

AIG pojišťovna - Pojištění peněženky, klíčů a platební karty

Příspěvekod Marína » 16 čer 2013, 02:22

AIG pojišťovna - Pojištění peněženky, klíčů a platební karty
Poskytovatel: AIG pojišťovna


V současné době může snadno dojít ke krádeži peněženky. Mohou se k vám i vloupat, nebo jji prostě ztratíte. To stejné platí i pro klíče a vaše platební karty. Pojištění uhradí některé náklady.

Rozsah programu

Odcizení peněženky: Měsíční platba 30 Kč, Plnění 4500 Kč
Ztráta nebo odcizení klíčů: Měsíční platba 30 Kč, Plnění 4500 Kč
Zneužití platební karty: Měsíční platba 30 Kč, Plnění 10000 Kč
Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: AIG pojišťovna - Pojištění peněženky, klíčů a platební k

Příspěvekod Klouzal Danik » 28 bře 2014, 09:55

Tak tohle je bomba! Pojištění peněženky a klíčů, to vidím poprvé a je to super, hned to běžím sjednat. Měsíční platba za pojištění jen 30Kč, a konečně budu mít klid na tím o co se vždy nejvíc bojím :D Peněženku jsem ztratil dvakrát a vím jake jsou s tím spojeny nepříjemnosti..zařizování nových dokladů atd. takže ztráta nejen finanční ale i časová. Plnění 4500Kč u klíčů i peněženky se mi líbí, je to tak akorát. Škoda že jsem možnost této pojistky nenašel dříve.
Klouzal Danik
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění peněženky, klíčů a platební k

Příspěvekod MooN » 21 kvě 2014, 19:26

Tak jestli je to bomba nebo ne, a jestli se ti to vyplatí nebo ne záleží asi na tom jak máš v tomhle směru (ztrácení věcí) rizikové chování :D já osobně jsem třeba peněženku klíče ani mobil nikdy neztratil...ale vím že jsou i v mém okolí lidé kteří často něco ztrácí..pokud pojišťovna nijak nezkoumá tvoje chování a pokud je tedy pojistné pro všechny stejné a pokud férově plní, pak to může být, věřím, pro mnoho lidí užitečný produkt.
MooN
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění peněženky, klíčů a platební k

Příspěvekod Jeng » 16 lis 2014, 05:48

Dobrý den, počítalo by se i to, pokud by mi peněženku a mobil někdo ukradl, tedy pokud by nastala krádež?? Děkuji za odpověď, jednou se mi totiž stalo, že mě v tramvaji ve spánku okradli :(((
Jeng
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron