[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti

AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti

Příspěvekod Marína » 16 čer 2013, 02:19

AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti
Poskytovatel: AIG pojišťovna

Pojištění vybavení domácnosti je vhodné pro každého, kdo nechce být příliš překvapen mimořádnými výdaji po různých nepříjemných událostech. Pojištěny budou movité věci v případech: krádeže vloupáním, povodní nebo záplavy, požárem, úderem blesku, hromu, vichřicí a krupobitím, úniku nebo prosáknutí vody z potrubí nebo topení, nárazu vozidla, pádu letadla a pádu předmětů z letadla

Pojištění klíčů uhradí náklady na výměnu zámků a klíčů, na zámečníka a na nájem náhradního vozu na dobu 1 dne.

Rozsah programu:

Pojištění vybavení domácnosti pro uvedená rizika vyjma krádeže: Úroveň A 500000 Kč, Úroveň B 250000 Kč, Úroveň C 150000 Kč
Pojištění vybavení domácnosti pro případ krádeže: Úroveň A 150000 Kč, Úroveň B 90000 Kč, Úroveň C 30000 Kč
Pojištění odpovědnosti: Úroveň A, B, C: 50000 Kč
Pojištění klíčů: Úroveň A, B.C: 5000 Kč
Měsíční pojistné: Úroveň A 300 Kč, Úroveň B 200 Kč, Úroveň C 120 Kč

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti

Příspěvekod Ggabriel » 06 dub 2014, 00:30

Poté co jsem nyní utratil majlant za nové vybavení domácnosti včetně drahých elektrospotřebičů, jdu rozhodně do tohoto typu produktu pojištění vybavení domácnosti. Naštěstí se mi tedy zatím s domácností ani vybavením nikdy nic nestalo, ale člověk musí být vždy připraven. Jednou vlastně vlivem bouřky se mi rozbil počítač - zřejmě tím že uhodil blesk... (mimochodem i na toto by šla uplatinit pojistka??). Jinak se mi nabídka pojišťovny AIG zamlouvá, a ještě jim určitě zavolám a na vše se vyptám. Pak sem dám určitě vědět jak jsem pochodil . Gabriel :)
Ggabriel
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti

Příspěvekod luLU » 12 čer 2014, 20:36

No ten dotaz s bleskem je zajímavej a také by mě to zajímalo. Hlavně nyní v létě budou bouřky časté, a zrovna včera mi kamarád říkal že nemá internet ani router právě kvůli blesku který mu uhodil do baráku. Sice to nemusí být finančně tak vysoké ztráty, ale nepříjemné to je, a když by vlivem bouřky odešel celý počítač či elektronika mohou to být desítky tisíc. Jste někdo proti tomuto riziku krytí?
luLU
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti

Příspěvekod JanSirka » 07 led 2015, 19:44

Já si budu brát hypotéku na byt, a tudíž budu muset ten byt i pojistit, a mám dojem že to budu muset pojistit hodně rychle hned při vyřizování hypotéky, proto bych potřeboval nějakou pojišťovnu která umí jednat opravdu hodně rychle...
JanSirka
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění vybavení domácnosti

Příspěvekod ludek_p » 23 dub 2015, 09:03

Ahoj, jestli budeš potřebovat pojistit byt kvůli hypotéce, jak píšeš, tak stačí pojistit jen samotný byt, domácnost není nutná, a téměř všechny pojišťovny ti byt pojistí hodně rychle, téměř během jednoho dne, když rychle odešleš svojí platbu za pojištění....
ludek_p
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron