[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

Příspěvekod Marína » 16 čer 2013, 02:18

AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění
Poskytovatel: AIG pojišťovna


Pojištění závažných onemocnění zajistí pomoc v době, kdy vás potká závažná nemoc. V této době budete potřebovat každou korunu, abyste si zachovali jistou životní úroveň. Z pojištění se vám vyplatí nezdanitelné plnění a bude ho možné využít na cokoliv.

Další výhody:

- vhodné kombinování s jiným pojištěním
- pokryje nejběžnější a nejzávažnější nemoci
- platí celosvětově 24 hodin denně
- není nutná lékařská prohlídka ani zdravotní dotazník, bude stačit osobní prohlášení o zdravotním stavu

Platby pojištění:

18 – 29: Úroveň A - měsíčně 110 Kč, ročně 1320 Kč, Úroveň B – měsíčně 55 Kč, ročně 660 Kč
30 – 39: Úroveň A - měsíčně 210 Kč, ročně 2520 Kč, Úroveň B – měsíčně 105 Kč, ročně 1260 Kč
40 – 49: Úroveň A – měsíčně 410 Kč, ročně 4920 Kč, Úroveň B – měsíčně 205 Kč, ročně 2460 Kč
50 – 59: Úroveň A – měsíčně 690 Kč, ročně 8280 Kč, Úroveň B – měsíčně 345 Kč, ročně 4140 Kč

Rozsah programu:
Diagnóza: Úroveň A 150 000 Kč, Úroveň B 75 000 Kč
Hospitalizace denní odškodné: Úroveň A 500 Kč, Úroveň B 250 Kč

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

Příspěvekod FV1 » 21 bře 2014, 22:34

DD, pojištění závažných onemocnění zvažuji. Vybírat budu určitě z více pojišťoven a podle pojistných podmínek, podle toho která pojišťovna má nejvyšší výčet nemocí a diagnóz. Ani u AIG jsem se na to zatím nedíval, jen mě zarazilo že jsou na výběr dva pogramy A a B, s předepsaným plněním, které je u nejdražší varianty maximálně 150000Kč. 150 tis, co to dneska je? To je částka které mě ani mé blízké nespasí... mám představu o pojistné částce na závažná onemocnění ve výši cca 1mil.. je taková možnost u AIG, nebo to mám raději rovnou zkusit jinde.?
FV1
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

Příspěvekod knotek ladislav » 07 dub 2014, 16:05

já se přiznám že pojišťovnu AIG ani moc neznám. o svojí životní pojsitce jsem se radil s finančním poradcem - známým mé manželky, a uzavřeli jsme investiční životní pojištění od pojišťovny Aegon,a v rámci toho mám právě i pojištění závažných onemocnění, a moje pojistná částka je 500tis. Kč, a určitě bylo možné i více, takže takové možnosti jsou vím to dle vlastní zkušennosti, ale jestli u pojiťovny AIG to vám bohužel neporadím.
knotek ladislav
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

Příspěvekod fotbalistazkodane » 08 dub 2014, 23:08

Myslím že důležitá je jednak možnost nastavení pojistné částky a nákladovost potažmo cena produktu, to ano. ale přeci jen pojistku si sjednáváme (tedy alespon já) proto, aby byla funkční. A tudíž si myslím že by mělo být na prvním místě seznámit se s podmínkami pojišťoven, jaké mají seznamy nemocí a a diagnóz při kterých toto riziko vyplácí, jak dochází k plnění, za jakých podmínek atd...je to opruz, ale prozkoumal bych to takto více, abyste zjistli jaká pojišťovna se vám nejvíce hodí.
fotbalistazkodane
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

Příspěvekod Mah.U. » 13 lis 2014, 23:43

Mám dojem že závažná onemocnění pojišťovny vyplácí pouze pokud v důsledku závažné nemoci klient umře...je to tak? Pokud ano tak bych řekl že je lepší se pojistit přímo na smrt, nebo když už tak na invaliditu v důsledku nemoci...
Mah.U.
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění závažných onemocnění

Příspěvekod LickaM. » 25 bře 2015, 00:22

Tyjo jestli si chceš jak píšeš pojistku závažných onemocnění vybírat podle pojistných podmínek, tak to mě potěš, to si na to rovnou můžeš najmout právníka a doktora v jedné osobě, aby ti pomohl rozluštit všechny ty pojmy :D Achjo.
LickaM.
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce