[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

Příspěvekod Marína » 15 čer 2013, 15:45

AIG pojišťovna - Pojištění při pobytu v nemocnici následkem nemoci a úrazu
Poskytovatel: AIG pojišťovna


Pojištění při pobytu v nemocnici následkem nemoci a úrazu vás podpoří během nemoci a úrazu
částkou až 1 000 Kč na den. Registrovat se lze do 65 let a pojištění platí až do 75 let.

Výhody:

Program platí 24 hodin denně, celosvětově
Děti jsou v programu zahrnuty zadarmo na 50% částek dospělých
Platby nebudou během platnosti pojištění zvyšovány
Nemusíte dokládat vstupní dotazníky ani lékařská vyšetření
Nesejde na vašem povolání a provozovaných sportech
Vyplacené částky se nezdaňují

Rozsah programu:
Hospitalizace následkem úrazu nebo nemoci, denní odškodné: Úroveň A 1000 Kč, Úroveň B 500 Kč
Hospitalizace na ARO nebo JIP, denní odškodné: Úroveň A 2000 Kč, Úroveň B 1000 Kč
Souběžná hospitalizace obou partnerů, denní odškodné, každý: Úroveň A 2000 Kč, Úroveň B 1000 Kč
Souběžná hospitalizace obou partnerů na ARO nebo JIP, denní odškodné, každý: Úroveň A 4000 Kč, Úroveň B 2000 Kč
Domácí léčení následující po min. 3denní hospitalizaci: Úroveň A 400 Kč, Úroveň B 200 Kč

Individuální varianta
Věk 18 – 39: Úroveň A 257 Kč, Úroveň B 127 Kč
Věk 40 – 49: Úroveň A 387 Kč, Úroveň B 192 Kč
Věk 50 – 65: Úroveň A 647 Kč, Úroveň B 322 Kč

Rodinná varianta
Věk 18 – 39: Úroveň A 514 Kč, Úroveň B 254 Kč
Věk 40 – 49: Úroveň A 774 Kč, Úroveň B 384 Kč
Věk 50 – 65: Úroveň A 1294 Kč, Úroveň B: 644 Kč

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

Příspěvekod Kruzlik Jan » 19 srp 2014, 22:26

Zajímavé. Něco podobného mám asi ve svém životním pojištění - to ale budu rušit, a proto by pro mě mohlo být v budoucnu najít alternativu, právě třeba v podobě této pojistky. Takže určo se k tomuto článku ještě vrátím, přesto budu vděčný pokud byste někdo zmínil třeba váš názor na tento produkt.
Kruzlik Jan
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

Příspěvekod Hass. » 27 říj 2014, 00:56

Dobrý den, lze někde sjednat pojistka proti ztrátě zraku, nebo třeba i proti zhoršení zraku či nemoci očí, a případně kolik by tohle riziko stálo? Předem díky za odpovědi, S pozdravem, Karel H.
Hass.
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

Příspěvekod Sibre » 17 bře 2015, 07:19

Ahoj, pojistka proti ztrátě zraku? Když jsem si já sjednával svoje pojištění, tak jsem nikde v nabídce možností neviděl možnost ztráta zraku. Ale mám dojem, že jsou položky v pojištění, které ztrátu zraku zahrnují. Určitě v trvalých následcích úrazu, které mám na smlouvě já, je zahrnuta ztráta obou očí. Ale co by se stalo kdybych oslepl z jiného důvodu to nevím.
Sibre
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

Příspěvekod Monika » 24 srp 2015, 22:44

Tak ztráta zraku může nastat i z důvodu nějaké nemoci, a podle mě na to pojištění není, nebo rozhodně ne úrazové. Kdesi jsem slyšela že pojišťovny se z plnění úrazových pojistek dost často vykrucují tím, že to není úraz ale nemoc na což často nejsou klienti pojištěni.
Monika
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění s následkem po nemoci a úrazu

Příspěvekod Simi » 27 zář 2015, 15:20

Tak je pochopitelné, že pokud je klient pojištěn například na trvalé následky úrazu tak pojišťovna neplní v případě trvalých následků v důsledku onemocnění či nějaké choroby, to si myslím že je jasné. Ale je pravda že v těch pojistných podmínkách je tohot vždy tolik, že to kolikrát není schopen vysvětlit ani pracovník pojištovny.
Simi
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron