[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu

AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu

Příspěvekod Marína » 15 čer 2013, 15:39

AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu
Poskytovatel: AIG pojišťovna


Pojištění pro případ úrazu vám pomůže v době, kdy se budete potýkat s následky vašeho zranění. Finanční situace v této době není nikdy ideální. Hlavně, pokud jde o vážný úraz, musí se počítat každá koruna až do uzdravení.

Pomocí programu pro případ úrazu bude postaráno jak o vás, tak o rodinu během nejtěžších situací. Program je stvořen tak, aby bylo možno platit nízké měsíční platby a přesto jste pak mohli získat vysoké částky.
Registrace do tohoto pojištění je do 60 let. Pojištění bude platit až do 65 let.

Výhody:
- Finance v případě úrazu až 2 100 000 Kč
- V rodinné variantě je pojištění dětí zdarma
- Cena od 129 Kč měsíčně
- Platnost programu je celosvětová, 24 hodin denně
- Včetně rizikových sportů a povolání
- Vstup je možný bez dotazníků a lékařských prohlídek

Měsíční cena programu
Individuální varianta - Úroveň A: 259 Kč, Úroveň B: 129 Kč
Rodinná varianta - Úroveň A: 519 Kč, Úroveň B: 259 Kč

Rozsah programu
Pojištění pro případ smrti následkem úrazu při cestě letadlem: Úroveň A - 2 100 000 Kč, Úroveň B - 1 050 000 Kč
Pojištění pro případ smrti následkem úrazu při cestě automobilem: Úroveň A - 1 400 000 Kč, Úroveň B - 700 000 Kč
Pojištění pro případ smrti následkem úrazu - ostatní případy: Úroveň A - 700000 Kč, Úroveň B - 350000 Kč
Trvalé tělesné poškození: Úroveň A - 700 000 Kč, Úroveň B - 350000 Kč
Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu

Příspěvekod cestakos@seznam.cz » 12 led 2014, 20:18

Vážení ,
Jsem klientem Vaši pojišťovny AIG a uzavřel jsem smlouvu na krytí úrazu ,kterou řádně platím v průběhu loňského roku jsem utrpěl po pádu na zmrazku kontuzi kolena ,tedy se snažím uplatnit pojistné krytí,žel ač jsem uplaňoval skrze jediný ?Dostupný mail info@ informaci o propozicích respektive tiskopis po jehož vyplnění a stvrzení bych se mohl dožadovat standartního odškodnění dosud jsem však neobdržel ani potvrzení o příjmu mé žádosti ani nikterou odezvu na můj podnět což je v rozporu s úřední etikou! Nejsem informován zdali má v krajském městě Ov AIG pobočku ,či zastoupení ,které by mi ozřejmilo jaké náležitostí jsou třebné k uplnění svého nároku ,takže jsem na pochybách zdali jsem se nestal obětí podvodu ze strany dealera s kterým jsem smlouvu uzavíral ,taktéž zvažuji o zastavení měsíčních plateb se kterými jsem souhlasil?
Uvítám pokud mne budete instruovat jaké náležitosti jsou třebné k realizaci krytí ,adresu na kterou mám ony náležitostí zaslat .Pokud nejste kompetentní záležitost vyřídit poprosím o přeposlání na kompetentní adresní místo .Je mi nepochopitelné pokud zastoupení renomované pojišťovny se korespondečně zahaluje do tmy informace??!!?
Za snahu o sporozumění a kladné vyřízení děkuji Kosinski cestakos@seznam.cz mob 722804911
cestakos@seznam.cz
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu

Příspěvekod Michal5 » 11 dub 2014, 06:43

Dobrý den, pane Kosinski, být vámi bych ještě zkusil přímo osobně zavolat na centrálu pojišťovny AIG, a nebo na oddělení likvidace škod (oba kontakty jsou na stránkách pojišťovny). Podle čísla smlouvy a rodného čísla vám řeknou zda je smlouva řádně uzavřena, a případně i prověří váš tiskopis, který jste zasílal emailem. M.
Michal5
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu

Příspěvekod Cia_Jan » 29 lis 2014, 23:59

Co vás vedlo k tomu uzavřít si pojištění právě u pojišťovny AIG??? Já třeba takovou pojištovnu téměř neznám, a asi bych si u ní pojistku nikdy neuzavřel, když mám možnost se za stejné peníze pojistit u známých pojišťoven jako Allianz, Generali, Kooperativa apod. které si myslím že jsou hodně spolehlivé.
Cia_Jan
 

Re: AIG pojišťovna - Pojištění pro případ úrazu

Příspěvekod Simon » 27 říj 2015, 00:04

Funguje vůbec ještě tato pojišťovna? Nebo nepřejmenovala se náhodou. Na to že si myslím že všechny pojišťovny dost dbají na marketing, tak o této pojišťovně jsem snad nikdy neslyšel, ani jsem neviděl žádnou reklamu ani letáček nikde.
Simon
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron