[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění šperků a hodinek

ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění šperků a hodinek

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění šperků a hodinek

Příspěvekod Mil » 14 čer 2013, 23:02

Poskytovatel produktu: ERV pojišťovna, a.s.
Název produktu: Pojištění šperků a hodinek

Popis produktu:
ERV pojišťovna nabízí široký rozsah pojištění Vašich šperků a hodinek po celém světě s rychlým a snadným vyřízením pojistné události na internetu.
Vztahuje se na vloupání, krádež, loupež, vandalismus, neopatrné zacházení, přepětí v síti, požár a živelní události.
Úhrada neplánovaných výdajů na pořízení nového výrobku.
Řešení důsledků neopatrné manipulace či jiného mechanického poškození.
Nezohledňujeme amortizaci, při škodě obdržíte voucher na nový výrobek.

Rychlé (do 7 dnů) a snadné (on-line) vyřízení pojistné události.
Hlášení škod On-line nebo na e-mail: claims@ERVpojistovna.cz.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění šperků a hodinek

Příspěvekod veselac.jakub » 07 dub 2014, 15:49

Vztahuje se tohle pojištění i na ztrátu (např. v rámci neopatrného zacházení)? Uvedu příklad: Několik šperků (řetízek, náramek..) jsem si už rozbil při sportu, a při koupání v moři jsem ztratil hodinky: mohlo by v případě těchto událostí dojít k pojistnému plnění? Pokud ano, bylo by pro mě tohle pojištění zajímavé... díky.)
veselac.jakub
 

Re: ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění šperků a hodinek

Příspěvekod Tomas » 22 dub 2015, 18:42

Ačkoliv se to nezdá, myslím že tohle pojištění a jemu podobná nemusí být vždy blbost. Já osobně jsem měl vždy pojištěnou elektroniku jako nové notebooky atd. a zatím jsem v tomto pojištění takříkajíc v plusu, jelikož když se mi pádem rozbil notebook za 30000Kč tak jsem hned dostal peníze na nový.
Tomas
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron