[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění hudebních nástrojů

ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění hudebních nástrojů

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění hudebních nástrojů

Příspěvekod Mil » 14 čer 2013, 22:54

Poskytovatel produktu: ERV pojišťovna, a.s
Název produktu: Pojištění hudebních nástrojů


Popis produktu:
ERV pojišťovna nabízí široký rozsah pojištění Vašich hudebních nástrojů po celém světě s rychlým a snadným vyřízením pojistné události na internetu.
„- úhrada neplánovaných výdajů na pořízení nového výrobku
„ - řešení důsledků neopatrné manipulace či jiného poškození
- „ nezohledňujeme amortizaci, při škodě obdržíte
- voucher na nový výrobek
„- široký rozsah pojistné ochrany
„ Vstřícná a rychlá on-line likvidace škod (do 7 pracovních dnů).
„ Platnost pojištění po celém světě.
vztahuje se na :
„ vloupání, krádež a loupež, vandalismus„, neopatrné zacházení, přepětí v síti„, požár, „ živelní události
„ Neochrání Vás proti poškození věcí neopatrným zacházením.
Cena pojištění
„
Hlášení škod:
On-line nebo na e-mail: claims@ERVpojistovna.cz
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění hudebních nástrojů

Příspěvekod MiC » 30 kvě 2014, 23:29

U této pojišťovny mám pojištěný saxofon, a jsem spokojen. Se vším mi vyšli vstříc, a proto mám jasný tip kam si příště zajít pojistit další hudební nástroj. Také mezi kamarády hudebníky má tato pojistka od ERV celkem dobrou pověst :)
MiC
 

Re: ERV pojišťovna, a.s. - Pojištění hudebních nástrojů

Příspěvekod Lindema » 04 čer 2014, 22:59

Zdravím, souhlasím s tebou. ERV mi doporučil kamarád, ale přesto jsem sám hledal jiné možnosti a nic pořádného nikde jinde jsem nenašel. Nějaká další nabídka na pojištění hudebního nástroje byla pouze u české pojišťovny, ale ERV se mi na toto celkově jevilo lepší. :)
Lindema
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron