[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Cardif Pro Vita,a.s. - Ztáta zaměstnání

Cardif Pro Vita,a.s. - Ztáta zaměstnání

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

Cardif Pro Vita,a.s. - Ztáta zaměstnání

Příspěvekod Mil » 13 čer 2013, 23:31

Poskytovatel produktu:Cardif Pro Vita,a.s.
Název produktu: Ztráta zaměstnání, pojištění


Popis produktu:
Pojištění je především určeno pro fyzické osoby – zaměstnance, kterým ztráta zaměstnání, ke které nedojde z vůle či vinou pojištěného, znemožní splácet finanční závazek vůči finanční instituci.

Pokud vznikne klientovi nárok na pojistné plnění z důvodu ztráty zaměstnání, přebírá pojišťovna úhradu jeho měsíčních splátek počínaje měsíční splátkou, která je splatná v měsíci, ve kterém uplyne 60. den trvání nezaměstnanosti klienta.

Podrobnosti týkající se lhůty, která slouží jako spoluúčast klienta tzv. franšízy, nebo například lhůty, po kterou je klientovi vypláceno pojistné plnění, jsou uvedeny v konkrétní Rámcové pojistné smlouvě, která je k dispozici na obchodních místech konkrétní finanční instituce nabízející toto pojištění.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Cardif Pro Vita,a.s. - Ztáta zaměstnání

Příspěvekod slonik » 30 čer 2014, 01:32

Přesně tohle pojištění mi v bance nabídly k hypotéce, a proto ho mám uzavřené, přišlo mi to rozumné. A co vy, když jste vyřizovali hypotéku? Také jste si něco podobného projistotu uzavřeli?
slonik
 

Re: Cardif Pro Vita,a.s. - Ztáta zaměstnání

Příspěvekod jozka67 » 27 črc 2014, 23:46

Mě něco nabízeli, ale odmítl jsem. Pro případ že by se něco dělo mám uzavřené životní pojištění, které je na smrt, na úrazy, a ještě na nějaká dalšá rizika. Pokud bych nemohl chodit do práce a splácet hypotéku tak jí doplatím z toho co mi dá pojišťovna.
jozka67
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron