[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Cardif pro Vita, a.s. - Úrazové pojištění , C

Cardif pro Vita, a.s. - Úrazové pojištění , C

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Cardif pro Vita, a.s. - Úrazové pojištění , C

Příspěvekod Mil » 11 čer 2013, 21:10

Poskytovatel produktu: Cardif pro Vita, a.s.
Název produktu: Úrazové pojištění , C


Popis produktu:
Pojištění schopnosti klienta splácet finanční závazek pro případ:

- pracovní neschopnosti následkem úrazu
- invalidity III. stupně následkem úrazu (dříve plná invalidita)
- úmrtí následkem úrazu

Soubor pojištění C zajišťuje klientovi užší pojistnou ochranu, jedná se pouze o pojištění pro případ následkem úrazu.

Klient musí vyslovit souhlas s Rámcovou pojistnou smlouvou a Všeobecnými pojistnými podmínkami pojišťovny.
Podepsat přihlášku k pojištění.
V rámci pojistné události pak BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s., hradí pravidelné měsíční splátky v případě klientovy dlouhodobé pracovní neschopnosti z důvodu úrazu. Z důvodu úmrtí klienta či invalidity III. stupně (dříve plná invalidita) způsobené úrazem vyrovná pojišťovna celý jeho nesplacený závazek.
Všeobecné pojistné podmínky čtěte zde http://www.cardif.cz/produktova-nabidka ... minky.html
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Cardif pro Vita, a.s. - Úrazové pojištění , C

Příspěvekod davidhaj. » 28 črc 2014, 10:22

Pojištění Cardif jsem si nechal uzavřít v bance k úvěru, a dostal jsem díky tomu výhodnější podmínky. Zároveň mám jistotu že jsem pojišťěn v případě že by se mi něco stalo. Takže si myslím že to byla dobrá volba. Máte někdo také tuto pojistku?
davidhaj.
 

Re: Cardif pro Vita, a.s. - Úrazové pojištění , C

Příspěvekod libor.d. » 31 srp 2014, 22:23

Pojistku od Cardiff nemám, ale také mi jí chtěli v bance vnutit k hypotečnímu úvěru :D a dokonce mi nabízeli slevu na hypotéce, ale podle pročtu jsem pak zjistil že by se mi to stejně moc nevyplatilo.
libor.d.
 

Re: Cardif pro Vita, a.s. - Úrazové pojištění , C

Příspěvekod Tomas-PP » 13 úno 2015, 16:15

Jojo, co jsem tak slyšel tak je Cardiff známej právě tím, že ho všem nutí k hypotékám, ale prý opravdu nemá smysl si ho uzavírat.
Tomas-PP
 

Re: Cardif pro Vita, a.s. - Úrazové pojištění , C

Příspěvekod MKUS. » 11 čer 2015, 19:55

Já jsem si toto pojištění chtěl uzavřít k hypotéce, bral jsem to jako samozřejmost, a dokonce mi stejně jako vy píšete také nabízely významnou slevu z úrokové sazby při využití tohoto pojištění. Nakonec mi ale poradala neteř ať to nedělám, a mám tedy jen klasické životní pojištění na smrt a hypotéku s vyšší urokovou sazbou ale bez nutnosti splácet k tomu pojištění. MK.
MKUS.
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron