[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Oberbank - StandardHypotéka

Oberbank - StandardHypotéka

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Oberbank - StandardHypotéka

Příspěvekod Marína » 08 čer 2013, 15:57

Oberbank - StandardHypotéka
Poskytovatel – Oberbank


Účelový hypoteční zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Jedná se o dlouhodobý úvěr sloužící k financování nemovitosti se zástavním právem na financovanou nebo jinou nemovitost.

Využití hypotéky:
K nákupu nemovitosti do osobního vlastnictví,
- na stavbu, opravu nemovitosti, modernizaci, rekonstrukci
- na nákup družstevního podílu
- vypořádání majetkových nároků v souvislosti s nemovitostí – spoluvlastnictví a dědictví
- refinancování dříve poskytnutých úvěrů nebo půjček na bydlení

Minimální výše úvěru: 100.000 Kč
Maximální výše úvěru: do 80 % hodnoty zastavené nemovitosti
Zajištění úvěru: zástavním právem k nemovitosti
Doba splatnosti úvěru: 5 – 25 let
Splácení úvěru: pravidelná anuitní splátka
Čerpání úvěru: jednorázově nebo postupně, max. 12 měsíců
Úroková sazba: fixní na 1rok - 5 let nebo variabilní na bázi 3M PRIBOR
Měna úvěru: CZK, EUR

Poplatek za zpracování úvěru: 0,70% minimální výše: 8 000 Kč, maximálně 25 000 Kč
Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Oberbank - StandardHypotéka

Příspěvekod prahař21 » 17 bře 2014, 19:36

Přemýšlím o hypotéce ale mám malou překážku...jelikož už jsem vyzkoušel mnoho bank (co se týče jejich kalkulaček a nabídek na internetu), píšu jsem pod vlákno Oberbank o které jsem zatím moc neslyšel. Bydlíme zatím v bytě rodičů, s přítelkyní a dvěmi dětmi. Plánujeme se stěhovat do vlastního a proto se poohlížím po hypotéce. Všude kde jsem se díval však na hypotéku nedosahuju z důvodu že jsme 4 lidé v domácnosti. Nevíte proto o nějaké bance, která by tohle neřešila, případně bylo by možné abych si vzal hypotéku já sám a nepřiznal kdo v mé domácnosti žije? S tím souvisí i další otázka jestli až se s přítelkyní budeme brát, tak jestli se situace co se týče nároku na hypotéku tím že budeme manželé ještě nezhorší? Děkuju moc
prahař21
 

Re: Oberbank - StandardHypotéka

Příspěvekod HanzzNovy » 27 říj 2014, 19:50

To já tedy nevím... jaké přesně si zkoušel banky? Myslíš že to je skutečně jen tím že jste v domácnosti 4? Zkoušel sis jak by to vyšlo kdyby si byl sám? Kdybys byl sám tak na hypotéku dosáhneš? Doporučoval bych ti vyhledat nějakého finančního poradce, takle obecně toho asi moc nevyřešíš
HanzzNovy
 

Re: Oberbank - StandardHypotéka

Příspěvekod FILIP » 17 pro 2014, 15:41

Máte někdo zkušennost s hypotékou se spořením? Mám na mysli tu možnost že máte hypotéku, ale zároveň můžete mít na spořícím účtu vedle část jistiny a úroky platíte jen za rozdíl mezi skutečnou jistinou a mezi částkou na spořícím účtu. Slyšeli jste o tom někdo?
FILIP
 

Re: Oberbank - StandardHypotéka

Příspěvekod Strasak » 22 úno 2015, 22:28

Já jsem o tom slyšel ale zkušennost s tím nemám. A upřímě nechápu, proč to někdo dělá, když peníze které má v hotovosti by přeci mohl použít přímo na koupi nemovitosti a nemusel by to dávat na spořící účet a brát si hypotéku ne? Moc tomu popravdě nerozumím.
Strasak
 

Re: Oberbank - StandardHypotéka

Příspěvekod lukasmalina » 05 srp 2015, 23:48

Tak vždycky si myslím že je dobré pěněz které mám se nezbavovat naráz, a spíše si je nechat v rezervě, a případně si půjčit než se zbavovat všech svých úspor...
lukasmalina
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron