[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Oberbank - Kontokorentní úvěr

Oberbank - Kontokorentní úvěr

Hledáte bankovní půjčku? Využijte široké nabídky půjček na českém finančním trhu.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu bankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Oberbank - Kontokorentní úvěr

Příspěvekod Marína » 08 čer 2013, 15:56

Oberbank - Kontokorentní úvěr
Poskytovatel – Oberbank

Nemáte dostatek financí, ale víte, že se jedná jenom o několik dní, či nějaký časový úsek?
Založený kontokorent vám poslouží mít peníze navíc kdykoliv k dispozici.

Opakovaně lze přečerpávat finanční prostředky až do výše sjednaného limitu na běžném účtu. Úrok zaplatíte jenom ze skutečně vyčerpané části kontokorentního úvěru a jen jednou za dobu jeho čerpání.

Kontokorentní úvěr lze získat až do výše trojnásobku čistého měsíčního příjmu, který přijde na váš účet u Oberbank, maximálně však do 100.000,- Kč
- splatnost je až 1 rok
- možností automatického prodloužení o další rok
- individuální úrokové sazby dle bonity klienta
- úroky se platí čtvrtletně

K získání potřebujete běžný účet u Oberbank, fungující apsoň 3 měsíce a musíte si sem nechat posílat příjmy.

Poplatky:
Roční poplatek za vedení úvěru: 1,5% z výše úvěru, min. 300 Kč
Změna smluvních podmínek z podnětu klienta: 0,2 -1 %, min. 200 Kč

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Oberbank - Kontokorentní úvěr

Příspěvekod Hips. » 29 říj 2014, 11:55

Jak u nás vlastně funguje tato banka? Znáte jí někdo? Já jsem pobočku OberBank viděl snad jen na jednom místě v Praze, jinak vůbec ne, a žádné reklamy také nikde ne, tak ani vlastně nevím, co je ta banka zač. Jinak kontokorent mám, také ale u svojí kmenové banky. :D
Hips.
 

Re: Oberbank - Kontokorentní úvěr

Příspěvekod GJM » 09 pro 2014, 08:20

Pobočku Oberbank mají v Praze na ipáku, jestli si správně pamatuji. Občas kolem ní chodím, a nikdy jsem v ní nebyl :D Mám účet u MBank, a jelikož jsem student tak v současné době nic jiného nepožívám i když výhledově přemýšlím právě o tom kontokorentu.
GJM
 

Re: Oberbank - Kontokorentní úvěr

Příspěvekod pecounjan » 10 bře 2015, 17:25

Já mám kontokorentní úvěr od ČSOB. Oberbank jsem nikdy nevyužil k žádné službě, ale mám dojem že kamarád si tam bral nějaký úvěr když si kupoval něco do svého podnikání...takže to využil spíše jako firma...mám dojem že to byla právě Oberbank.
pecounjan
 



Zpět na Bankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron