[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Triglav - Pojištění odpovědnosti za škodu

Triglav - Pojištění odpovědnosti za škodu

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

Triglav - Pojištění odpovědnosti za škodu

Příspěvekod Mil » 07 čer 2013, 20:30

Poskytovatel produktu: Triglav pojišťovna
Název produktu: Pojištění odpovědnosti za škodu

Popis produktu:

Pojištění obecné odpovědnosti za škodu kryje škodu způsobenou jiným osobám v souvislosti s činností nebo vztahem pojištěného blíže určeným v pojistné smlouvě. Jde o odpovědnost pojištěného za škodu vzniklou těmto jiným osobám poškozením, zničením nebo pohřešováním jejich majetku nebo úrazem, nemocí či smrtí. V základním pojištění lze k obecné obecnosti sjednat i pojištění odpovědnosti za výrobek.

K základní obecné odpovědnosti za škodu lze sjednat i následující připojištění:

škody vyplývající z vlastnictví, držby nebo pronájmu nemovitostí,
náklady zdravotních pojišťoven a náklady orgánu nemocenského pojištění,
věci převzaté nebo věci užívané,
stavebně montážní činnosti,
finanční škody,
ostraha osob nebo majetku,
věci zaměstnanců,
věci vnesené nebo odložené.
Všeobecné pojistné podmínky najdete zde
http://www.triglav.cz/_sys_/FileStorage ... 9-2009.pdf
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Triglav - Pojištění odpovědnosti za škodu

Příspěvekod Tomino » 18 dub 2014, 15:15

Když jsem viděl nabídku pojištění odpovědnosti za škodu od pojišťovny Triglav, tak jsem ani chviličku neváhal. Takzvanou pojistku na blbost jsem si chtěl uzavřít už delší dobu, a Triglav byla hned první pojišťovnou která mě tímto zaujala. Jako připojištění jsem si zvoli škody vyplývající z vlastnictví nemovitostí (což je možná obsahem i nějakých pojistek domu samotného - ale já sám mám pojistku nemovitosti jen minimální)...Sjednání bylo také v pohodě, takže zatím si na Triglav nestěžuji.Tom
Tomino
 

Re: Triglav - Pojištění odpovědnosti za škodu

Příspěvekod Mareš_K » 30 říj 2014, 19:45

Já jsem měl u pojišťovny Triglav pojištěné auto, a také si nestěžuji. Komunikace s pojišťovnou byla vždy na celkem dobré úrovni, a všechno v pohodě. Teď už svoje auto nemám, od té doby co používám jen služební :)
Mareš_K
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron