[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Triglav pojišťovna - Pojištění zavazadel

Triglav pojišťovna - Pojištění zavazadel

Pojištění schopnosti splácet, pojištění odpovědnosti, pojištění zvířat a veškerá další pojištění všeho druhu.

Triglav pojišťovna - Pojištění zavazadel

Příspěvekod Mil » 06 čer 2013, 21:10

Poskytovatel produktu: Triglav pojišťovna
Název produktu: Pojištění zavazadel


Popis produktu:
Pojištění se vztahuje na cestovní zavazadla, na věci osobní potřeby ( dále jen „zavazadla"), dopravované ve vozidle, uvedeném v pojistné smlouvě, nebo v uzamčeném prostoru jeho střešního nosiče. Pojistná nebezpečí jsou: poškození, zničení nebo odcizení zavazadel v důsledku dopravní nehody, živelní události, pádu nebo nárazu věcí živých a neživých.




[
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Triglav pojišťovna - Pojištění zavazadel

Příspěvekod LuizNi. » 10 čer 2014, 23:31

Pojištění zavazadel mi příde zajímavé. Jen by mě také zajímalo jestli to je součástí nějakého havarijka nebo to jde sjednat samotně?? A případně také jaká je cena za takové pojištění ... :)
LuizNi.
 

Re: Triglav pojišťovna - Pojištění zavazadel

Příspěvekod misa » 15 srp 2014, 06:15

Zdravíčko, já osobně si pojištění zavazadel sjednávám pouze před dovolenou, a to jako součást cestovního pojištění. O tom že by bylo možné mít zavazadla pojištěné třeba v rámci havarijka jsem nikdy neslyšel.
misa
 

Re: Triglav pojišťovna - Pojištění zavazadel

Příspěvekod Nunak » 17 črc 2015, 00:10

Tak určitě by bylo zajímavé mít pojištěné zavazalo např. v autě, pro případ že se třeba něco během jízdy rozbije a podobně. Pokud převážíte často drahou elektroniku, například, nebo nějaké křehké kousky umění atd. tak by se vyplatilo nad tím přemýšlet.
Nunak
 

Re: Triglav pojišťovna - Pojištění zavazadel

Příspěvekod Kaja » 30 lis 2015, 15:12

Mě by zajímalo, jestli pojišťovna vyplatí peníze i v případě odcizení věcí z auta, když v něm např. na parkovišti nechám cennosti? Jsem naučen tak, že auto není trezor, a že když mi z něj někdo něco ukradne tak to je moje chyba. Ale pojištění na to bych přeci jen uvítal, kdyby to šlo...
Kaja
 



Zpět na Ostatní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron