[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Triglav pojišťovna - pojištění domu, bytu...

Triglav pojišťovna - pojištění domu, bytu...

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Triglav pojišťovna - pojištění domu, bytu...

Příspěvekod Mil » 05 čer 2013, 20:57

Poskytovatel produktu: Triglav pojišťovna
Název produktu: Pojištění domu, bytu a dalších nemovitostí s asistenční službou


Popis produktu:
Pojišťujeme rodinné domy, rekreační chalupy, rekreační chaty, bytové domy, byty.
Pojištění nemovitostí kryje většinu rizik, která mohou zasáhnout tento majetek.
V základním rozsahu Vám nabízíme pojištění domu, bytu, či jiné nemovitosti proti škodám, které vzniknou:
požárem, výbuchem, přímým úderem blesku, nárazem nebo zřícením letadla, pádem stromů, stožárů a jiných předmětů, nárazem dopravního prostředku nebo jeho části, vodou z vodovodních nebo topných zařízení
Můžete si dále samostatně připojistit nebezpečí způsobená:

vichřicí a krupobitím, sesuvem půdy, skal, ledu nebo sněhu, zemětřesením, tíhou sněhu nebo námrazy

Tato pojistná nebezpečí pojišťujeme na pojistnou hodnotu, která odpovídá nové ceně pojištěných věcí.
Pojištění domu lze rozšířit o připojištění proti nebezpečí způsobená:

- povodněmi nebo záplavami (dočasné opatření: počínaje dnem 4. 6. 2013 není možné připojištění proti povodni sjednat)
odcizením namontovaného či zabudovaného příslušenství nebo stavební součásti budovy či bytu, za předpokladu, že pachatel prokazatelně překonal překážky chránící pojištěné věci před odcizením, u pojištěné budovy je v případě její opravy nebo rekonstrukce pojištěním kryto odcizení stavebního materiálu a malé mechanizace z uzavřeného prostoru pojištěné budovy nebo uzavřeného oploceného prostoru;
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Triglav pojišťovna - pojištění domu, bytu...

Příspěvekod Břetislav K. » 14 dub 2014, 14:03

Dobré odpoledne, u pojišťovny Triglav mám už dva roky povinné ručení na auto, a jsem v celku spokojen. Nyní plánuji i pojištění domu, a případně možná i chaty, a proto hledám nejideálnější možnost. Triglav mě napadl hlavně proto že jsem s ním spokojen, ale také si myslím že když už mám tu pojistku na auto že by na další pojistky např. těch domácností mohli být slevy -myslíte že je to možné?
Břetislav K.
 

Re: Triglav pojišťovna - pojištění domu, bytu...

Příspěvekod jan.pavek » 04 čer 2014, 01:55

Dobrý den, já osobně mám tři neživotní pojistky najednou sjednané přes pojišťovnu Uniqua, a nějaké slevy tam mám za to že je vše u jedné pojišťovny. Ale jak to má přesně nastavené Triglav bohužel nevím..
jan.pavek
 

Re: Triglav pojišťovna - pojištění domu, bytu...

Příspěvekod roliknojman » 16 čer 2014, 01:50

No jó, to by bylo hezké kdyby byly slevy za více smluv u jedné pojišťovny. Já osobně se zrovna přiznám že mám smluv celkem dost (povinné ručení, havarijko, pojištění domu, životní pojištění, úrazové pojištění...), a každou tu smlouvu mám od jiné pojišťovny :D Ale kdybych všechny ty smlouvy převedl pod jednu pojišťovnu a ještě za to dostat slevu? Proč ne :D
roliknojman
 

Re: Triglav pojišťovna - pojištění domu, bytu...

Příspěvekod Janky. » 12 led 2015, 00:49

Od pojišťovny Triglav jsem měl dlouho povinné ručení a havarijní pojištění na auto, a to z toho důvodu, že mi to doporučil prodejce od kterého jsem kupoval auto, a hned na místě jsem si díky němu mohl to pojištění uzavřít. Pak jsem auto prodal, a dva roky jsem vlastní auto neměl, a poté jsem si u nového auta založil pojištění u kooperativy.
Janky.
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce