[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Jak a kde se pojistit výhodně na cesty?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového cestovního pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Příspěvekod Mil » 05 čer 2013, 20:40

Poskytovatel produktu: Triglav pojišťovna
Název produktu: Cestovní pojištění


Popis produktu:
Roční Cestovní pojištění pro opakované výjezdy do zahraničí Vám umožní vycestovat za odpočinkem nebo na služební cestu s vědomím jistoty, že jste zabezpečeni pro případ náhlého onemocnění, úrazu, ztráty zavazadel nebo jiných podobných nepříjemností.

Výjimečná cena pojistného, kterou ocení hlavně ten, kdo cestuje mimo ČR vícekrát ročně.
Neomezený počet výjezdů do zahraničí během roku; pojištěná je každá jednotlivá zahraniční cesta v maximální délce 40 dní. Máte možnost výběru mezi individuálním a zvýhodněným rodinným pojištěním
nadstandardní pojistné krytí dostatečné pro většinu pojistných událost.
zahrnuje:
Nepřetržitou asistenční službu, kterou pro klienty Triglav pojišťovny a.s. zajišťuje AXA Assistance. Asistenční služba je Vám připravena pomoci v nouzi 24 hodin denně, a to v českém jazyce kdekoli v zahraničí; zajišťuje dohled nad léčením v zahraničí a zajišťuje komunikaci s rodinou ve vlasti. Ocitnete-li se v zahraničí v nemocnici, vždy neprodleně kontaktujte asistenční službu viz. kartička asistenční služby.
Úhradu léčebných výloh v případě, že v zahraničí onemocníte nebo utrpíte úraz (lékařské ošetření, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přepravu do zdravotnického zařízení nebo do místa trvalého bydliště, převoz tělesných ostatků do ČR v případě smrti apod.)

Lze sjednat on line na www.triglav24.cz
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Příspěvekod Hubenour » 27 bře 2014, 01:09

Tento typ pojištění jsem začal vyhledávat, protože do zahraničí jezdím poměrně často, ať už jako turista na různé eurovýkendy a další, a také jezdím občas pracovně. Nebaví mě pořád se zvlášť pojišťovat, když jedu nárazově například jen na dva dny..a proto bych tuto dlouhodobou pojistku ušetřil. Vybral jsem si pojišťovnu Triglav s kterou mám pozitivní zkušennost při sjednávání povinného ručení a její podmínky mi navíc vyhovují.
Hubenour
 

Re: Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Příspěvekod vojín2 » 07 čer 2014, 10:55

Já jsem o ročním cestovním pojištění také přemýšlel, ale nakonec jsem to zavrhnul. Možná by se mi to i finančně vyplatilo, i když pořád asi ne nák výrazně, ale hlavně si chci před každou cestou nastavit pojistku trošku jinak, podle typu cesty - navíc občas jezdím sám, někdy s rodinou... atd.
vojín2
 

Re: Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Příspěvekod lukes-vasek » 31 črc 2014, 09:50

Já jezdím také často na cesty do zahraničí, ale zatím mě žádná dlouhodobá cestovní pojistka neoslovila, a proto si pojištění na cesty sjednávám pokaždé zvlášť. Nejčastěji k tomu využívám Českou pojišťovnu jejíž pobočku mám nejblíže - myslím že u cestovního pojištění je zrovna celkem jedno kde si ho uzavřu...
lukes-vasek
 

Re: Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Příspěvekod PešekMilan » 26 lis 2014, 03:43

Vy si ještě někdo uzavíráte cestovní pojištění na pobočce?? Já nejen že na pobočky chodím šílieně nerad, ale obecně cestovní pojištění sem myslel že se dneska dělá snad už jedině přes internet! :D
PešekMilan
 

Re: Triglav pojišťovna - Cestovní pojištění

Příspěvekod Víťa » 27 dub 2015, 00:19

Jojo, od pojišťovny Triglaf mám také povinné ručení, protože mi ho doporučili už hned když jsem koupil auto tak jsem ho hned uzavřel a od té doby ho mám...jinak jsem si od pojišťovny Triglav nic jiného neuzavřel, protože ani pořádně nevím kde má pobočku.
Víťa
 



Zpět na Úrazové cestovní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron