[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Slavia pojišťovna - Pojištění skel

Slavia pojišťovna - Pojištění skel

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Slavia pojišťovna - Pojištění skel

Příspěvekod Marína » 31 kvě 2013, 04:26

Slavia pojišťovna - Pojištění skel
Poskytuje - Slavia pojišťovna


Pojištění skel se týká rozbitého pojištěného skla díky jakékoliv nahodilé události, která není vyloučena ze smlouvy. Za rozbití skla je považováno poškození skla, kdy je ohroženo bezpečí osob a je nutná výměna.

Předmětem pojištění skel je napevno osazené sklo či soubor pevně osazených skel. Jsou specifikovaná v pojistné smlouvě. Součástí jsou také nalepené neodnímatelné snímače zabezpečovacích zařízení, nápisy, nalepené fólie, malby a ostatní výzdoby.

Do předmětu pojištění skel patří též

- světelné reklamy a světelné nápisy společně s jejich elektrickou instalací a nosnou konstrukcí
- skleněné pulty, skleněné stěny a vitríny uvnitř budovy.

Pevně osazené sklo je spojené s budovou nebo stavbou, je zasazené v rámu. Nejdená se o obyčejné sklo v oknech, dveřích, střechách, světlících, stěnách apod.

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Slavia pojišťovna - Pojištění skel

Příspěvekod Lucien » 20 dub 2014, 23:17

Ahoj pojištění skel = pojištění pouze skledněných oken a dveří?? Nevíte někdo? Potřeboval bych aby se to vztahovalo například i na skleněné vytríny a další skla v rámci předmětů a vybavení v domácnosti. Nechce se mi studovat pojistné podmínky tak kdybyste někdo věděl budu rád za vaši reakci, díííky :)
Lucien
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění skel

Příspěvekod Lukaso » 21 dub 2014, 22:09

Ahoj já mám pojištění u jiné pojišťovny, ale v rámci pojištění domácnosti mám pojištěné i skla v domácnosti, přesně jak říkáš - výlohy, skleněné dveře, prosklené dveře, vitríny, myslím že snad i zrcadla apod. Ale jak to máš ty u Slavie to nevím, určitě se napříč pojišťovnama a produktama budou podmínky lišit. S pozdravem Lukáš N.
Lukaso
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění skel

Příspěvekod Jean » 06 lis 2014, 15:33

To mi připoomíná že už mám pojistku na domácnost tři roky a každý rok jí jenom prodlužuji, ale už ani pořádně nevím co vše na pojistce je uvedeno. Asi bych to měl čas od času aktualizovat, že? Ale hrozně nerad se bavím s finančníma institucema.
Jean
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění skel

Příspěvekod Jindrich S. » 17 pro 2014, 07:19

To je asi normální ne? Já mám také pojistku na domácnost už několik let, a také s ní nic nedělám. Co bych s ní jako měl dělat. Nastavená si myslím že může být pořád stejně když bydlím pořád ve stejném bytu, a cena 1200Kč ročně mi také vyhovuje. I kdyby to šlo o pár korun zlevnit tak mě to nijak nevytrhne.
Jindrich S.
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron