[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vandalis

Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vandalis

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vandalis

Příspěvekod Marína » 31 kvě 2013, 04:25

Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vandalismu
Poskytuje - Slavia pojišťovna


Základní pojištění pro případ odcizení se týká krádeže, během které pachatel prokazatelně překonal překážky chránící pojištěnou věc před odcizením. Týká se rovněž loupeže, při které si pachatel nechal věc a použil proti pojistníkovi násilí či pohrozil násilím.

Pojištění pro případ odcizení je umožněno ještě sjednat pro případy odcizení peněz nebo cenin, které jsou přepravovány pojištěným klientem nebo jím pověřenou osobou.

Můžete si uzavřít doplňkové pojištění pro případy vandalismu. Jedná se o případy úmyslného poškození či zničení pojištěné věci. Podmínkou je sjednání základního pojištění pro případ odcizení.

Předmětem pojištění pro případ odcizení jsou jednotlivé věci movité a nemovité či jejich soubory udané v pojistné smlouvě. Dále jsou předmětem pojištění cennosti, cenné věci, věci zvláštní hodnoty a písemnosti.

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vand

Příspěvekod Plesl R. » 14 bře 2014, 21:11

Přemýšlím že bych si uzavřel pojistku právě proti odcizení a vandalismu. Hlavně tedy proti tomu odcizení. Hledám ale vhodnou pojišťovnu zaprvé podle toho jak plní (slyšel jsem od známých že některé pojišťovny se vymlouvají a mají problémy s plněním), a také podle ceny. Protože přeci jen, chtěl bych za tento typ pojistky zaplatit max. stovku měsíčně. Slavia je zatím jedním z mých favoritů.
Plesl R.
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vand

Příspěvekod Honzii » 17 črc 2014, 06:22

Já se Slavií zkušennost nemám, takže v tom neporadím. Svojí pojistku domácnosti mám u Kooperativy, ale jak plní a jestli se nevymlouvá to nemůžu posoudit, protože zatím se naštěstí ještě nic nestalo :D
Honzii
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vand

Příspěvekod hos.janko » 27 říj 2014, 01:01

Jak píšete že chcete zaplatit jen stovku měsíčně tak to si myslím že je hodně reálné, já platím za kompletní pojištění bytu (byt je tedy 1kk), tak platím 1000Kč ročně, což je ještě méně než stovka měsíčně :)
hos.janko
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění pro případ odcizení a vand

Příspěvekod Luva » 26 pro 2014, 19:26

Tak pokud máš byt 1kk myslím že bys mohl platit ještě mnohem méně než 1000Kč měsíčně. Já jsem za pojištění domácnosti když jsem měl garsonku v Praze platil přibližně 600Kč ročně.
Luva
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron