[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+

Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+

Příspěvekod Marína » 30 kvě 2013, 22:19

Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+
Poskytuje - Slavia pojišťovna


Jedná se o praktické úrazové pojištění. Díky Zdraví+ se lze pojistit pro případy smrti způsobené úrazem, ale také proti trvalým následkům způsobených úrazem. Nechybí ani možnost pojištění pro případ doby nezbytného léčení úrazu, pobytu v nemocnici následkem úrazu, pobytu v nemocnici následkem úrazu a nemoci.

Pojištění lze sjednat na jeden rok a dá se automaticky prodloužit. Pojistné zaplatíte buď jednorázově nebo ve čtvrtletních či pololetních splátkách.

Výhody:

výběr z několika základních balíčků
jednoduché sjednání
bez zbytečně pojištěných rizik
platnost od následujícího dne
smlouva pro jednotlivce nebo rodinu – pro 2 dospělé osoby a až 4 děti

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+

Příspěvekod filuta » 21 bře 2014, 22:14

Upřímně nevím jaký má smysl se pojišťovat na smrt úrazem, když existuje tisíc dalších příčin smrti, a mnohem pravděpodobnějších. Ale to vlastně řešit nemusím, na smrt pojištěný už jsem dobře, nyní se začínám zajímat o další připojištění, zejména úrazové. Co se týče pojišťovny Slavia, má někdo zkušennost? Zajímalo by mě zejména trvalé následky úrazu, např. jestli jsou s progresí a s jakou..?
filuta
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+

Příspěvekod Jaromír-M. » 21 kvě 2014, 19:56

U pojišťovny Slavia jsem měl jen povinné ručení a havarijko které bylo tehdy velmi levné, ale pak mi finanční poradce doporučil změnu a nyní jsem u pojišťovny Uniqua. Jinak co se týče úrazového pojištění tak to ani nevím že Slavia dělá :D Životní pojištění (a úrazové pro celou rodinu) mi zas spravuje Kooperativa. Ale obecně by mě zajímaly názory i dalších lidí na pojišťovnu Slavia? Máte pozitivní či negativní zkušennosti někdo?
Jaromír-M.
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+

Příspěvekod mašťák » 09 črc 2014, 17:24

Já s pojišťovnou Slavia osobně žádné zkušennosti nemám , ale ve svém okolí jsem slyšel názory a zkušennosti pozitivní ale i negativní. Ty negativní se týkaly např. toho že bylo pomalé plnění při pojistných událostech atd. ale to sem zas slyšel že už se prý zlepšilo, takže nevím. A jinak obecně si myslím že Slavia je poměrně levná, :)
mašťák
 

Re: Slavia pojišťovna - Pojištění Zdraví+

Příspěvekod pavel » 28 říj 2014, 09:34

Měl bych zájem o pojištění trvalých následků úrazu. Jen by mě zajímalo co to znamená progrese, a jak zjistím jaké procento z pojistné částky mi v případě úrazu pojišťovna vyplatí. Děkuji
pavel
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron