[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Uniqa - Investiční životní pojištění, Finance Life

Uniqa - Investiční životní pojištění, Finance Life

Informace o životním pojištění, vaše doporučení a zkušenosti s konkrétními produkty.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Uniqa - Investiční životní pojištění, Finance Life

Příspěvekod Mil » 30 kvě 2013, 19:08

Poskytovatel produktu: Uniqa pojišťovna
Název produktu: Investiční životní pojištění, Finance Life


Popis produktu:
Má dvousložkovou strukturu:

- složku rizikovou k ochraně proti nepříznivým životním situacím a složku ke zhodnocení úspor
- u složky úspor umožňuje klientovi zvolit z nabídky vhodný investiční program podle strategie, kterou považuje za přiměřenou.

V případě změny preferencí lze během trvání pojištění investiční program změnit. UNIQA připravila produkt FINANCE LIFE s programy, které se navzájem liší pravděpodobnou výší zhodnocení a mírou nejistoty, s níž je investice spojena.

- základní pojistná částka činí 200 000 Kč, přičemž lze uzavřít až šestinásobek této sumy
- progresivní pojistné plnění tak může dosáhnout až 4 800 000 Kč
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Uniqa - Investiční životní pojištění, Finance Life

Příspěvekod kulas1 » 19 bře 2014, 09:31

Nejsem zastáncem pojištění, protože nikoho neživím a sám mám plat poměrně nízký tak si myslím že žádné pojistky ani nepotřebuji. Když jsem však kdysi mluvil s jakýmsi poradcem, říkal mi, že by se mi mohlo vyplatit uzavřít si právě investiční životní pojištění, a prý klidně téměř bez pojištění - jen s účelem spoření. Říkal mi že se tam peníze dobře úročí, můžu si dělat daňové odpočty atd. atd. ale nevím jestli tomu můžu uplně věřit. Jaký názor máte vy? Vyplatí se spořit a investovat na životním pojištění, nebo raději úplně jinde... :?:
kulas1
 

Re: Uniqa - Investiční životní pojištění, Finance Life

Příspěvekod košar » 21 bře 2014, 00:25

Ahoj, také jsem o investičním životním pojištění slyšel mnohé, sám ho nemám a ani se do něho nijak nehrnu. Ale podle toho co píšeš, tak si myslím tohle: mít v tvém případě investiční životní pojištění by mělo jen ten smysl daňových úlev. Ale teď otázka jestli se ti to vyplatí. Pokud máš ambice dlouhodobě spořit, tak je určitě k tomu tisíc jiných a lepších prodktů a možností - jen za ně možná tvůj finanční poradcce nebude mít tak tučnou provizi :P
košar
 

Re: Uniqa - Investiční životní pojištění, Finance Life

Příspěvekod Neum.J. » 17 črc 2014, 06:29

Já investiční životní pojištění mám, a platím si 2tis. Kč měsíčně. Myslím že to je dost vysoká částka, ale platím to z důvodu že mám sjednané hodně vysoké krytí na invaliditu a úrazy. Takže přesto že platím takhle hodně, na spoření jde minimum. Kolik platíte na ižp vy?
Neum.J.
 



Zpět na Životní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce