[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět

Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět

Jak a kde se pojistit výhodně na cesty?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového cestovního pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět

Příspěvekod Marína » 29 kvě 2013, 13:17

Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět
Poskytuje - Slavia pojišťovna


Cestovní pojištění na cesty a pobyt – SVĚT představuje krátkodobé pojištění na cesty, kde lze pojistit velký rozsah pojistných nebezpečí po celém světě, a to pro sportovní i pracovní cesty.

Cestovní pojištění a pojištění pobytu vám dává možnost si vybrat z rizik:
pojištění léčebných výloh
úrazové pojištění
pojištění zpoždění letu
pojištění nevyužité dovolené
pojištění únosu letadla
pojištění storna zájezdu
pojištění odpovědnosti občanů za škody
pojištění osobních věcí a zavazadel
pojištění zpoždění zavazadel
pojištění nákladů veterinární léčby

Pojistit se mohou osoby se vstupním věkem od 0 do 70 let včetně.
Lze sjednat přenosné pojištění na cesty pro opakované výjezdy – na jeden rok
Pojištění na cesty můžete sjednat pro domácí psy ve věku od 6 měsíců do 8 let a kočky domácí ve stáří od 6 měsíců do 10 let.

Cestovní pojištění lze sjednat pro různé druhy cest:
turistické cesty
pracovní cesty
aktivity+

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět

Příspěvekod LukasKrál » 31 kvě 2014, 13:28

Nyní před letníma prázdninama se o cestovní pojištění začínám zajímat. Máme tři děti, a každé z nich se chystá na nějaký výlet či tábor do zahraničí + jedeme dvakrát na dovolenou i my s manželkou. Proto by mě zajímalo jak se pojistit na cesty co nejefektivněji. Tedy aby byla zajímavá cena, ale také aby bylo pojištění spolehlivé. Konkrétně ve Slavii pracuje jeden můj známý, ale jinak mám z této pojištovny spíše takové smíšené pocity...co vy?
LukasKrál
 

Re: Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět

Příspěvekod mára81 » 16 čer 2014, 01:54

Zdravím, já s pojišťovnou Slavia žádnou osobní zkušennost nemám, ale co jsem slyšel od známého, tak prý trošku pokulhávali s plněním při autonehodě (povinné ručení). Ale už je to několik let zpětm, tak opravdu nevím. A o cestovním pojištění už vůbec neporadím, to jde poslední dobou úplně mimo mě, protože necestuji,M.
mára81
 

Re: Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět

Příspěvekod Barak » 05 zář 2014, 23:26

Co se týče cestovního pojištění, tak jsem slyšel že hodně kvalitní péči v případně nehody v zahraničí má čsob. Doporučil mi to kamarád, jinak do té doby jsem používal vždy Allianz, jelikož se znám z jejich pojišťovákem, který se mi mimochodem stará o pojistky na auto.
Barak
 

Re: Slavia pojišťovna - Cestovní pojištění Svět

Příspěvekod TomasHud. » 12 úno 2015, 17:14

Ahoj, poradili byste mi někdo jak se mám pojistit na cestu do Austrálie? Chystám se tam jen na delší dobu pracovat. Předně bych požádal někoho z vás kdo už má s tímto zkušennost. díky moc!
TomasHud.
 



Zpět na Úrazové cestovní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron