[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ePojisteni.cz - Životní pojištění

ePojisteni.cz - Životní pojištění

Informace o životním pojištění, vaše doporučení a zkušenosti s konkrétními produkty.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

ePojisteni.cz - Životní pojištění

Příspěvekod Mil » 28 kvě 2013, 23:15

Poskytovatel produktu: ePojisteni.cz
Název produktu: Životní pojištění


Popis produktu:
Životní pojištění je ideální pro všechny, na kterých je jejich rodina finančně závislá, pro ty, absence jejichž příjmu by dostala rodinný rozpočet do těžké situace.
Téměř nutnéje pro všechny, kteří mají uzavřenou vysokou hypotéku na bydlení, leasing, čerpají úvěr apod. a nechtějí aby v případě jejich skonu musel kdokoli platit tyto pohledávky za ně. Dostatečně vysoká pojistka pozůstalým zajistí bezpečné zplácení těchto výdajů. V případě žádostí o vysoké úvěry, či hypotéky je dokonce životní pojištění pojišťovnami vyžadováno a je podmínkou udělení takové půjčky.
Výplata pojistného nemusí být vždy spojena se smrtí pojištěného. Smlouva se dá sjednat i na možnost výplaty po určitém uplynutém období. Po stanoveném období si tak můžete vyzvednout dobře zhodnocené úspory.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ePojisteni.cz - Životní pojištění

Příspěvekod František K. » 13 bře 2014, 19:10

Myslím že je pravda že životní pojištění je smysluplné ale jak pro koho. Znám mnoho lidí, kteří si své pojistky zrušili, protože prostě neměli na to je platit. Kamarád měl dokonce životní pojištění za 3tisíce měsíčně což mi přijde už fakt moc. Neznám nikoho komu by se něco vážného stalo a zachránila ho pojistka, ale na druhou stranu člověk nikdy neví. Pokud napříkad otec od rodiny je pojištěn na smrt aby v případě úmrtí měla rodina z čeho žít - proč ne... na druhou stranu, nesmí se to přehánět. Já sám mám už léta úrazovku kterou mi ještě zakládaly rodiče a platím jen necelé tři stovky měsíčně.
František K.
 

Re: ePojisteni.cz - Životní pojištění

Příspěvekod Víťas » 28 bře 2014, 10:03

Dobrý den, Františku..také by bylo fajn vědět jaké máte za ty tři stovky měsíčně krytí a na jaká rizika. Aby pro vás pojistka opravdu sloužila tak jak vy potřebujete, protože v opačném případě můžou být i ty tři stovky zbytečně vyhozené peníze. Jinak souhlasím s názorem že životní pojištění (s rizikem smrti) se hodí opravdu jen pro toho kdo někoho živí, ale být zajištěn proti dalším životním rizikům si myslím že by měl být každý kdo je zvyklý vydělávat peníze, a nemá zrovna dostatečné úspory díky kterým by si mohl dovolit přestat pracovat a žít z renty kdyby se něco stalo...
Víťas
 

Re: ePojisteni.cz - Životní pojištění

Příspěvekod Franči » 18 dub 2014, 15:31

Jak říkáte i levná pojistka za pár stovek můžou být vyhozené peníze. Sám jsem měl od rodičů uzavřené rizikové pojištění, už léta jsem si to platil sám, cca dvě stovky měsíčně a když kouknu na to co to vlastně umí tak jsem byl hodně nepříjemně překvapenej. Krytí na smrt 50 tis.. (proboha co to dneska je??) a krytí na násdledky úrazu asi 200tis Kč tam bylo... no prostě mi to fakt přišlo jako vyhozené prachy, a nyní radši uvažuji o tom že si vyberu něco pořádnýho, možná i současně s investicí. A třeba mi k tomu pomůže právě ePojisteni.cz
Franči
 

Re: ePojisteni.cz - Životní pojištění

Příspěvekod Marian » 27 říj 2015, 15:58

Pojistný trh se hodně mění, takže především ty hodně staré pojistky jsou dnes už pasé a často se vyplatí je raději zrušit než za ně vyhazovat peníze úplně zbytečně. Je dobré to porovnat s tím co je na trhu dnes, a případně udělat změnu.
Marian
 



Zpět na Životní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce