[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ePojisteni.cz - Pojištěni domova

ePojisteni.cz - Pojištěni domova

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

ePojisteni.cz - Pojištěni domova

Příspěvekod Mil » 28 kvě 2013, 22:50

Poskytovatel produktu: ePojisteni.cz
Název produktu: POJIŠTĚNÍ DOMOVA


Popis produktu:
Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Toto pojištění Vás nepřijde nikterak draho a v případě pojistné události Vám zcela nahradí vzniklou finanční ztrátu.

Pojistit si můžete jak domácnost, tak nemovitost. Pojištění domácnosti se vztahuje na domácí zařízení, jako jsou elektronika, nábytek, starožitnosti, ale také na stavební součásti domácnosti, jakými jsou třeba plovoucí podlaha, kuchyňská linka, nebo vestavěná skříň. S pojištěním nemovitosti pak můžete ochránit svůj byt, dům, ale také garáž, sklep, nebo kteroukoli vedlejší budovu.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ePojisteni.cz - Pojištěni domova

Příspěvekod petr111 » 27 bře 2014, 08:18

Pojištění domácnosti a baráku plánuju v nejbližší době změnit, a úplně překopat tak abych měl opravdu spolehlivou smlouvu. Dříve jsem řešil všechny pojistky přímo v pojišťovně, ale nyní se chystám využít právě portálu www.epojisteni.cz Líbí se mi na něm, že porovná všechny možnosti na trhu, ale hlavně to že kalkulaci i sjednání si udělám v klidu já sám, z domova od počítače :wink:
petr111
 

Re: ePojisteni.cz - Pojištěni domova

Příspěvekod Jan C. » 10 dub 2014, 08:35

Ahoj, také jsem portálu www.epojisteni.cz využil, a jsem nadmíru spokojen. Kromě pojištění domova jsem zjistil že si můžu zlevnit i povinné ručení, což pro mě bylo velmi milým překvapením, takže za mě také dobrá zkušennost a doporučuju!
Jan C.
 

Re: ePojisteni.cz - Pojištěni domova

Příspěvekod Bandita » 25 kvě 2014, 21:00

Takže máte dobrou zkušennost, a porovnání pojištění vám vyšlo v pohodě? Já jsem zkoušel přes podobný portál porovnávat ceny povinného ručení, a bohužel výsledek nebyl pravdivý (nevým z jakého důvodu). A co jsem slyšel od několika známých tak v těchto porovnávačích narazili na nepřesnosti - ale asi jsou tedy i dobré portály na porovnání pojistek, a nebo jsem jen já měl smůlu na nějakou chybku..
Bandita
 

Re: ePojisteni.cz - Pojištěni domova

Příspěvekod Soul » 10 lis 2014, 23:37

Na portál epojisteni jsem už viděl dost reklam například i na billbordech u dálnic, takže i díky tomu to pro mě vypadá více důvěryhodně a možná jejich služeb využiju.
Soul
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron