[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

Jak a kde se pojistit výhodně na cesty?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového cestovního pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

Příspěvekod Mil » 28 kvě 2013, 22:36

Poskytovatel produktu: ePojisteni.cz
Název produktu: Cestovní pojištění


Popis produktu:
Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.
Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.

Cestovní pojištění poskytujeme ve dvou variantách.

CELOROČNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ- Nejlevnější pojištění tohoto typu vás vyjde méně než na 1 Kč na
den. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku.
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI- S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše přes internet. info@epojisteni.cz
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

Příspěvekod MichaelJ » 28 dub 2014, 07:38

Když jedu do zahraničí, tak je vždy spoustu vyřizování a některé věci bohužel řeším až na polsední chvíli. Nedávno se mi sled událostí seběhl tak že jsem zapoměl sjednat včas cestovní pojištění, a naposlední chvíli jsem objevil možnost sjednat si vše rychle a online přes portál epojisteni, kde mi navíc udělali porovnání více možností. Na tento portál jsem tedy narazil náhodou, ale jsem spokojen a určitě si přes něj cestovní pojištění uzavřu i příště. :)
MichaelJ
 

Re: ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

Příspěvekod Břenďa » 08 kvě 2014, 21:22

Porovnávače cestovního pojištění jsou dnes inzerované na každém kroku - já jsem ho ale ještě nevyužil, protože si cestovní pojištění vždy sjednávám přes ozp - kde jsem pojištěnej, a na cestovní pojištění tam navíc mám jako klient slevu 50 procent. Na můj vkus to vyjde vždy levněji, a myslím že levnější nabídku bych stejně nikde nenašel.
Břenďa
 

Re: ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

Příspěvekod Guttler » 31 črc 2014, 09:54

Já si myslím ze tyhle porovnáče mají větší smysl třeba pokud porovnávají havarijní pojištění nebo povinné ručení kde je možné ušetřit i tísíce ročně, ale na cestovním pojištění které stojí řádově stokoruny se zas tak moc velká úspora vymyslet nedá.
Guttler
 

Re: ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

Příspěvekod nomad_janko » 30 srp 2014, 13:16

Koukal jsem během léta, že Axa Assistance nabízela slevu 50 procent na cestovní pojištění, nevíte někdo jestli to ještě platí, a jestly by to platilo až do září? (na dovolenou během září)
nomad_janko
 

Re: ePojisteni.cz - Cestovní pojištění

Příspěvekod HN1 » 07 úno 2015, 00:25

Sjednával jste si někdo pojištění přes EPojisteni? Já poslední dobou koukám, že mají všude reklamy, takže bych tipnul že se jim asi daří když si mohou dovolit se takto zviditelňovat, ale přiznám se, že já jsem jejich služeb ještě nevyužil.
HN1
 



Zpět na Úrazové cestovní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron