[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - ePojisteni.cz - Havarijní pojištění vozidel

ePojisteni.cz - Havarijní pojištění vozidel

K čemu slouží havarijní pojištění, Podělte se o vaše zkušenosti a tipy.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu havarijních služeb.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

ePojisteni.cz - Havarijní pojištění vozidel

Příspěvekod Mil » 28 kvě 2013, 22:30

Poskytovatel produktu: ePojisteni.cz
Název produktu: Havarijní pojištění vozidel


Popis produktu:
Havarijní pojištění chrání Vaše vozidlo před škodami vzniklými v důsledku odcizení vozidla, havárie, vandalismu, neoprávněného užití vozidla nebo v případě živelných pohrom. Na rozdíl od povinného ručení Vám v případě havárie, kterou zaviníte, pojišťovna uhradí škodu na Vašem vlastním vozidle. Je tak ideálním doplněním povinného ručení, které kryje škody na vozidle Vámi nabouraného vozidla.

Kalkulačku k výpočtu ceny naleznete zde http://www.epojisteni.cz/havarijni-pojisteni/srovnani
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: ePojisteni.cz - Havarijní pojištění vozidel

Příspěvekod jannovy » 31 kvě 2014, 13:26

Dobré poledne všem, tak kdo z vás už si sjednal přes e-pojistení nějakou pojistku? Já nyní přemýšlím právě o té havarijní a proto se ptám v tomto vláknu. Zajímalo by mě hlavně jak tyto srovnávače fungují, protože jednak je jich na internetu už poměrně hodně, ale také jsem na ně slyšel už dost reakcí a to pozitivních ale i negativních....l
jannovy
 

Re: ePojisteni.cz - Havarijní pojištění vozidel

Příspěvekod fík8 » 25 srp 2014, 23:29

Zdravím. Porovnávačů na povinné ručení, nebo havarijní pojištění je opravdu hodně. Na druhou stranu mám ale dost známých, kteří se o finance zajímají a někteří v tomto oboru i pracují, ale ještě nikdy jsem od nikoho z nich neslyšel, že by porovnávač použili. Většinou mají své finanční poradce, kteří jim posudek udělaji sami. Stejně tak to řeším já, mě se o pojistky stará švagr, kterému věřím že mi vždy vybere to nej, at už jakýmkoliv způsobem :)
fík8
 

Re: ePojisteni.cz - Havarijní pojištění vozidel

Příspěvekod gotin_dave » 21 zář 2014, 23:50

Já jsem např. nedávnou zkoušel nějaký porovnávač na hypotéky, a vyšly mi tam naprosto neaktuální čísla, jako např. úrokové sazby 3,2% když dnes jsou daleko nižší. Takže určitě hrozí že některé porovnávače nebudou aktuální a v tom případě jsou úplně na nic...ale věřím že jsou i takové které vám můžou naopak hodně pomoct :)
gotin_dave
 

Re: ePojisteni.cz - Havarijní pojištění vozidel

Příspěvekod FilipB. » 21 kvě 2015, 00:21

Dobrý večer. Mám povinné ručení a havarijko u kooperativy, a chtěl bych co nejrychleji najít levnější variantu, jakou pojišťovnu byste mi doporučili jako levnou a spolehlivou? Děkuji
FilipB.
 



Zpět na Havarijní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron