[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - MeTlife pojišťovna - EasyLife

MeTlife pojišťovna - EasyLife

Informace o životním pojištění, vaše doporučení a zkušenosti s konkrétními produkty.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

MeTlife pojišťovna - EasyLife

Příspěvekod Mil » 26 kvě 2013, 14:00

Poskytovatel produktu: MeTlife pojišťovna
Název produktu: EasyLife


Popis produktu:

Flexibilní pojištění, které se přizpůsobí vašim aktuálním nárokům a potřebám. Část zaplaceného pojistného kryje rizika a část je převedena na programy investování (investiční fondy) dle vašeho výběru a postupným zhodnocováním vytváří tzv. kapitálovou hodnotu pojištění, která může být v případě potřeby použita jako finanční rezerva.


• pojištění pro případ smrti nebo dožití určené pro 1 dospělého s možností připojistit v rámci jedné pojistné smlouvy až 5 dětí
• pojištění dospělého lez libovolně kombinovat s až 15 volitelnými připojištěními a pro pojištěné děti je připraven atraktivní balíček 4 připojištění

Výplata z pojištění

Dospělí:
- pro případ dožití - bude vyplaceno pojistné plnění ve výši aktuální kapitálové hodnoty pojištění
- pro případ smrti – bude oprávněným osobám vyplacena sjednaná pojistná částka pro případ smrti nebo aktuální kapitálová hodnota, pokud je vyšší

V případě volných peněžních prostředků je možné vložit prostředky do pojistné smlouvy EasyLife formou mimořádného pojistného. Pro mimořádné pojistné lze zvolit některý z výše uvedených programů investování.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: MeTlife pojišťovna - EasyLife

Příspěvekod Jiří » 13 bře 2014, 00:22

Zdravím, zkušennost s pojišťovnou Metlife mám, a již cca půl roku jsem klientem a využívám tento produkt, který mi doporučil finanční poradce. Protože vše šlo přes poradce, s pojišťovnou jsem komunikoval minimálně. Nicméně jedinné co mi bylo nepříjemné bylo to že jsem musel jít na lékařskou prohlídku, a pak mi pojišťovna stejně napálila výluku v pojištění na mé koleno, které mám po operaci...nicméně chápu že si klienty musí dobře proklepnout :) Zatím se mi naštěstí nic nestalo, krytí mám ale nastavené snad dobře, hlavně na invaliditu. A líbí se mi i možnost investování, že to přeci jen není jen vyhazování peněz...
Jiří
 

Re: MeTlife pojišťovna - EasyLife

Příspěvekod gabriell » 21 bře 2014, 22:40

Když jsem si zřizoval pojistku také jsem musel jít na prohlídku i odběry, asi proto že nevyšel příznivě můj zdravotní dotazník a také mám vysoké pojistné částky. Je to otrava kvůli pojistce strávit xx času navíc běháním po doktorech. Ale prý je to dobré že klient i pojišťovna aspoň ví na čem je..pojišťovny které příliš nedbají na zdravotní dotazníky a prohlídky prý sice třeba pojistí téměř každého ale pak mají tendenci dělat výluky a vykrucovat se až pokud dojde k plnění, což může potom být pro klienta nepříjemné.
gabriell
 

Re: MeTlife pojišťovna - EasyLife

Příspěvekod Karel V. » 27 lis 2015, 22:31

Já jsem si nedávno zařizoval pojištění. Poradce mi navrhoval pojistnou částku na invaliditu 3000.000Kč ale zjistil jsem že bych musel na prohlídku. Proto jsem tu pojistnou částku radši snížil o milion abych na žádnou prohlídku nemusel, protože na to fakt nemam čas ani náladu...
Karel V.
 



Zpět na Životní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron