[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Allianz pojišťovna - Pro život

Allianz pojišťovna - Pro život

Informace o životním pojištění, vaše doporučení a zkušenosti s konkrétními produkty.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Allianz pojišťovna - Pro život

Příspěvekod Marína » 24 kvě 2013, 22:59

Allianz pojišťovna - Pro život
Poskytuje - Allianz pojišťovna


PRO život je rodinné rizikové životní pojištění, kde si můžete volit investiční složku a nabízí pojistné krytí mnohých rizik pro jednotlivce i celé rodiny. Pojištění kryje různé životní situace a zároveň lze investovat. Jedna smlouva zahrnuje pojištění pro až 2 dospělé osoby a až 4 děti.

Základní pojištění - v případě smrti po úrazu ve vozidle či po nenadálé smrti po srdečním infarktu, cévní mozkové příhodě apod. se vyplácí sjednaná částka - obdrží ji vaši blízcí.

Dále si lze sjednat připojištění – úrazové, pro případ smrti, pobyt v nemocnici...
Dále pro pracovní neschopnost - do 200 Kč denní dávky bez prokazování příjmu.
Závažná onemocnění nebo smrt - od 35 Kč měsíčně
Invalidita - Allianz bude vyplácet důchod

Počet dospělých pojištěných 1 - 2
Počet pojištěných dětí 0 - 4
Vstupní věk dospělých osob 18 - 75 let
Vstupní věk dětí 0 - 17 let
Úrazové připojištění Ano, 7 složek
Progresivní plnění Ano, až 500 %
Možnost investování Ano
Možnost daňových úspor Ano
Minimální doba trvání 5 let
Možnost změn pojištění Ano
Možnost mimořádných vkladů Ano
Možnost mimořádných výběrů Ano
Počet možných připojištění 14
Sleva za lhůtu placení Ano, až 5 %

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Allianz pojišťovna - Pro život

Příspěvekod Adam1971 » 24 kvě 2014, 15:30

Pojištění Pro Život od Allianz jsem zvolil protože jsem chtěl mít pojišťěnou celou rodinu v jedné smlouvě. Kromě toho mám na smlouvě také investiční složku - takže by se mi zaplacené pojistné mělo alespoň nějakou formou vrátit. Jinak kromě pojistky investuji větší částky vedle - přes investiční spol. ale pojistku mám hlavně za účelem zajištění, a tento účel si myslím že svým nastavením plní.
Adam1971
 

Re: Allianz pojišťovna - Pro život

Příspěvekod Víteknovotny » 28 kvě 2014, 23:15

Souhlasím s tím jak píšete že investujete vedle pojistky. Já mám také několik pravidelných investicí do podílových fondů, a svojí životní pojistku jsem ani nechtěl investiční. Nakonec jsem si ale přesto uzavřel tehdy u Generali produkt Dolce Vita, protože když jsem koukal na propočty tak mi to nakonec vyšlo se vším všudy výhodnější než normální rizikovka bez spořící složky.
Víteknovotny
 

Re: Allianz pojišťovna - Pro život

Příspěvekod Radek_MJ » 02 srp 2014, 11:20

Já platím na investičním životním pojištění 3000Kč měsíčně, což by mě mělo chránit proti rizikům a zároveň dozajistit na penzi. Zároveň si platbu pojistného odečítám ze základu daně, což vnímám jako další velké plus. Jednorázové investice mám samozřejmě mimo pojistku, ale převážně ve vyvážených podílových fondech.
Radek_MJ
 



Zpět na Životní pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron