[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Modrá pyramida - Moudré pojištění

Modrá pyramida - Moudré pojištění

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Modrá pyramida - Moudré pojištění

Příspěvekod Mil » 24 kvě 2013, 21:18

Poskytovatel produktu: Modrá pyramida
Název produktu: Moudré pojištění, úrazové pojištění


Popis produktu:
Moudré pojištění za výhodnou cenu zajišťuje komplexní ochranu pro případ úrazu, nemoci či smrti. V případě nešťastné události zabezpečíte sebe a své blízké, o které bude dobře postaráno. Pojištění nabízí široký rozsah pojistné ochrany formou připojištění, která lze kdykoli v průběhu pojištění měnit a upravovat podle aktuální potřeby klienta.

Je flexibilní– povinné je pouze pojištění pro případ smrti, ostatní připojištění jsou volitelná dle přání a potřeb klienta.
Plnění u trvalých následků úrazu (výplata až 5násobku pojistné částky při 100% poškození)
Výplata 2 násobku pojistné částky při smrti úrazem následkem dopravní nehody.

Poskytovatelem produktu je Komerční pojišťovna, a.s.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Modrá pyramida - Moudré pojištění

Příspěvekod Lubis » 26 zář 2014, 18:13

Zdravím všechny. Potřebuji pojištění pouze smrti. Teď přemýšlím jestli to bude výhodnější uzavřít jako investiční životní pojištění, nebo jako úrazovku. Kdo něco takového máte, kolik platíte? Mě je 33 let a chtěl bych krytí 2000000Kč na smrt. Děkuji
Lubis
 

Re: Modrá pyramida - Moudré pojištění

Příspěvekod Lukeš Petr » 12 říj 2014, 11:38

Zdravíčko, dal bych to určitě jako investiční životní pojištění, už jenom proto, že si budeš moci pojistné odečítat od základu daně. A také si myslím že celkově by to mělo vyjít o něco levněji a nakonci pojištění navíc budeš mít něco málo uspoříno.
Lukeš Petr
 

Re: Modrá pyramida - Moudré pojištění

Příspěvekod Straka » 17 pro 2014, 07:21

No jak říkáte, odečítat ze základu daně, teď už to s tím není tak růžový. Když si budete odečítat pojistné ze základu daně, u investička, tak máte investice zamčené až do 60. roku věku, takže to žádná super výhoda není, teda alespon ne pro mě.
Straka
 

Re: Modrá pyramida - Moudré pojištění

Příspěvekod Karel23 » 27 bře 2015, 00:41

Tak mě to je upřímě jedno, já jsem si svojí životku nechal zavést jako daňovou, a že do těch peněz nebudu moci sáhnout? To je možná i dobře :D Ale hlavně, krátkodobou rezervu mám na účtu do kterého sahat můžu, a peníze v životce jsem stejně už od počátku vnímal jako dlouhodovou investici, kterou budu mít i déle než do 60 let.
Karel23
 

Re: Modrá pyramida - Moudré pojištění

Příspěvekod Jenik » 14 srp 2015, 15:19

Přesně tak. Já osobně jsem si také sjednával životku především jako pojištění, a to že se mi tam něco spoří, to beru za prvé jako třešničku na dortu ale za druhé na to ani tak nespolíham, a proto pro mě byla jasná volba si nechat smlouvu v daňovém režimu.
Jenik
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron