[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Modrá pyramida - Pojištění majetku

Modrá pyramida - Pojištění majetku

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Modrá pyramida - Pojištění majetku

Příspěvekod Mil » 24 kvě 2013, 21:01

Poskytovatel produktu: Modrá pyramida
Název produktu: POJIŠTĚNÍ MAJETKU A ODPOVĚDNOSTI


Popis produktu:
Pojištění majetku chrání váš dům, byt či chatu před následky živelných událostí, krádeže nebo loupeže.

Pojištění odpovědnosti vám pomůže ve chvíli, kdy někomu způsobíte vlastním jednáním[color=#FF0000] škodu na majetku nebo zdraví.[/color

Možnost výběru ze tří variant pojistného krytí: NORMAL, OPTIMAL, EXKLUZIV
- pojištění odpovědnosti se vztahuje na všechny členy žijící ve společné domácnosti, včetně domácích zvířat
- výhodná kombinace ceny a rozsahu pojištění poskytující ochranu proti všem běžným nebezpečím

Poskytovatelem produktu je Allianz pojišťovna, a.s.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: Modrá pyramida - Pojištění majetku

Příspěvekod Muminek » 17 dub 2014, 21:29

S Modrou Pyramidou mám celkem nedávnou zkušennost. Moje sousedka z domu mi doporučila nějakou paní, která se jí stará o peníze, tak jsem se s ní sešel, a vzešlo z toho že je právě z Modré Pyramidy, nicméně je to šikovná paní a dokázala mi mojí pojistku na byt zlevnit - mám pojistné krytí Optimal, a jsem spokojen jak s rozsahem, tak s roční cenou pojistného. Nic jiného jsme neřešili takže nevím, ale s touto pojistkou jsem zatím spokojen.
Muminek
 

Re: Modrá pyramida - Pojištění majetku

Příspěvekod Luk.-V. » 05 kvě 2014, 06:00

Já osobně naopak zkušennost s Modrou Pyramidou nic moc. Téměř všechny produkty mají od Komerční Banky, a pokud vám pojištění domácnosti skutečně zlevnila tak si myslím že to je třeba náhoda, ale já bych za nima prostě už nešel. Dle mého názoru si hrají na finanční poradce, ale jsou prostě z Komerční banky. Já bych si radši vybral někoho nezávislého kdo je schopen porovnat nabídky všech bank, ne jenom jedné.
Luk.-V.
 

Re: Modrá pyramida - Pojištění majetku

Příspěvekod rumik-rumcajz » 28 kvě 2014, 23:10

A co je na tom špatného že mají všechny produkty od Komerční Banky. Vždyť já si myslím že Komerční Banka je hodně spolehlivý ústav a že má i dobré jméno a hodně klientů. Naopak někteří ti rádoby nestraní poradci občas mohou lidem udělat ve smlouvách paseku...samozřejmě se mezi nimi najdou i dobří, ale osobně vše řeším raději se svojí bankou osobně.
rumik-rumcajz
 

Re: Modrá pyramida - Pojištění majetku

Příspěvekod Zoe » 29 lis 2014, 08:17

Ale jestli jsou dobří poradci zrovna v Modrý Pyramidě si nejsem jistý. Asi platí to, že to záleží na člověku od člověka. Já osobně věřím nejvíc svojí kámošce, která pracuje ve spořitelně, ale není to proto že pracuje ve spořitelně, ale proto že jí znám už 10 let, a vím že by mi nic špatného neporadila.
Zoe
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron