[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti

Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti

pojištění bytů, domů, pojištění proti vykradení, požáru a mnohé další.

Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Marína » 23 kvě 2013, 20:37

Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti
Poskytuje - Allianz pojišťovna


Pojištění nemovitosti se hodí vždy, když se něco přihodí s vaším domem, chalupou apod. O nepříjemnosti se může postarat špatné počasí, ale i prasklé vodovodní potrubí, zloděj apod. díky pojištění se lépe dostanete z momentálních problémů.

VIP Garance - připojištění k variantě Exkluziv. Získáte vyplacení pojistného plnění i za škody z jiného pojistného nebezpečí, než obsahuje varianta Exkluziv.

Pojistit si můžete:
rodinné a bytové domy
družstevní byty a spoluvlastnické podíly
rekreační chaty a chalupy
byty a nebytové prostory v osobním vlastnictví
stavební materiál, stavební mechanismy a nářadí určené ke stavbě, údržbě nebo rekonstrukci pojištěné budovy
fotovoltaické elektrárny v rámci pojištění hlavních či vedlejších staveb
movité věci ve vlastnictví družstva nebo SVJ
samostatné garáže v osobním vlastnictví
budovy ve výstavbě za zvýhodněnou sazbu
vedlejší stavby (garáže, oplocení, bazény, vrata, zásobníky PB apod.)

Varianty pojištění
Trvale obývaná nemovitost:

Normal
Optimal
Exkluziv

Rekreačně obývaná nemovitost:
Normal
Optimal

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Lucifeer » 17 bře 2014, 20:13

Dovolím si hned dva dotazy. Za prvé - mám pojistku domácnosti, kterou si platím každý rok. Jelikož bych chtěl na pojistce udělat nějaké změny tak se chci zeptat kdy případně mohu celou pojistku vypovědět a uzavřít si novou třeba u jiné pojišťovny? Případně je možné mít na domácnost pojistky dvě? Zde v nabídce allianz mě zaujala možnost pojištění oplocení, ale zároveň se zajímám také o připojištění zahradního domku - víte někdo kde a jak to pojistit nejlépe?
Lucifeer
 

Re: Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod Kuba V. » 02 kvě 2014, 11:42

Zdravíčko, slyšel jsem že způsobů jak vypovědět a změnit stávající pojistku je několik. Nejběžnější je asi možnost výpověďět smlouvu k výročnímu dni pojištění. Tak teď jen zjisit kdy máš výročí, a pokud se ti nechce čekat dlouho tak najít jiný způsoby výpovědi.
Kuba V.
 

Re: Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod finkova » 24 čer 2014, 00:00

Ještě zpět k tvému dotazu jestli můžeš mít na domácnost více pojistek...ano, můžeš, ale pokud bude domácnost na všech pojistkách dohromady pojištěna na větší hodnotu než ve skutenčnosti má, tak je zbytečné si ty pojistky platit, protože pojišťovny budou stejně vždy platit dohromady jen do reálné hodnoty nemovitosti..
finkova
 

Re: Allianz pojišťovna - Pojištění nemovitosti

Příspěvekod 7_Kubilk » 08 pro 2014, 07:57

Chci si pojišťovat byt, který jsem nikdy pojištěný neměl. Jednalo by se o pojištění nemovitosti. Už mám povinné ručení na auto od Allianz, protože mi ho udělali u Allianz, když jsem ho kupoval. Nicméně, myslíte že by bylo výhodné si také byt pojistit u stejné pojišťovny, nebo mám hledat spíše jinou?
7_Kubilk
 



Zpět na Pojištění nemovitostí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron