[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle

Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle

Úrazová pojistka, vaše tipy a doporučení.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu úrazového pojištění.
2. Každá recenze nebo dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Konkrétní dotaz nebo Poskytovatel služby - název služby. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinačným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle

Příspěvekod Marína » 23 kvě 2013, 20:36

Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle
Poskytuje - Allianz pojišťovna


Úrazové pojištění osob ve vozidle se týká všech osob přepravovaných ve vozidle. Obsahuje:
trvalé následky a smrt následkem úrazu, denní odškodné při pobytu v nemocnici a po dobu nezbytného léčení

Základní částky
denní odškodné po dobu nezbytného léčení: 50 Kč
denní odškodné při pobytu v nemocnici: 50 Kč
trvalé následky úrazu - příslušné % z částky: 200 000 Kč
smrt následkem úrazu: 100 000 Kč

Dle zvážení si můžete sjednat až trojnásobek udaných základních pojistných částek.

Obrázek
Marína
 
Příspěvky: 2477
Registrován: 13 dub 2013, 22:55
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 0 krát
Obdržel poděkování: 1 krát


Re: Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle

Příspěvekod Drupi » 24 bře 2014, 07:58

Osobně mám hodně slušně nastavenou životní pojistku i s dalšími riziky, takže pro mě samotného tohle připojištění smysl nemá, případně by ale mohlo být zajímavý při pomyšlení např. na moje další členy rodiny, kteří v autě jezdí. Pro plnění údílosti je jedno kdo auto řídil, a vztahuje se plnění úplně na jakékoliv osoby? Pokud ano, popřemýšlím o tom. Podobný typ pojistky vidím poprvé, a zaujal mě, tím spíš, že od Allianz už mám povinné ručení i havarijko.
Drupi
 

Re: Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle

Příspěvekod drabbi tomas » 16 srp 2014, 06:45

Pokud se tohle pojištění týká všech osob přepravovaných ve vozidle, tak bych to osobně uzavíral spíše z toho důvodu, pokud např. v autě nejezdím sám, ale pokud často někoho vozím, tak abych měl jistotu kdybych třeba i svojí vinou zavinil bouračku a svoje spolujezdce zranil, tak aby z toho měly alespoň nějaké plnění.
drabbi tomas
 

Re: Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle

Příspěvekod dominikkasli » 21 lis 2014, 00:19

Teď to nevím jistě tak nechci šířit nesmysly, ale někde jsem zaslechl, že pokud zaviním autonehodu, a zraním svého spolujezdce mělo by se mu z mého povinného ručení vyplatit odškodné... je to tak? Nebo v tom je nějaký háček? Docela by mě to zajímalo protože to na jednu stranu celkem dává smysl.
dominikkasli
 

Re: Allianz pojišťovna - Úrazové pojištění osob ve vozidle

Příspěvekod Viktor_Mex » 30 bře 2015, 22:41

Mám dojem že to co píšete, že by pojištění osob ve vozidle mělo být součástí povinného ručení, že to je i není pravda, záleží asi na pojištění, na tom jaký typ povinného ručení máte atd. někdy například se toto pojištění vztahuje jen na spolujezdce ve předu atd. Takže nejlepší asi bude prostudovat si pečlivě jaké povinné ručení vůbec máte :)
Viktor_Mex
 



Zpět na Úrazové pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron