[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - UniCreditBank - Hypotéka s fixní sazbou

UniCreditBank - Hypotéka s fixní sazbou

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

UniCreditBank - Hypotéka s fixní sazbou

Příspěvekod Mil » 20 kvě 2013, 20:02

Poskytovatel produktu: UniCreditBank
Název produktu: Hypotéka s fixní sazbou

Popis produktu:
Pokud nechcete sledovat vývoj úrokových sazeb a hlídat si výši splátky u variabilní sazby, zvolte jistotu fixní sazby.
Fixní sazba znamená, že po dobu fixace budete platit stále stejnou měsíční splátku a nedotknou se vás případné výkyvy vývoje úrokových sazeb.

V době refixu, tj. kdy končí zvolené fixní období, máte možnost:
-provést mimořádnou splátku bez jakékoli sankce

Sjednat si můžete na kterékoliv pobočce, nebo vyplňte online formulář.
http://www.unicreditbank.cz/web/kontakt ... i-formular
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: UniCreditBank - Hypotéka s fixní sazbou

Příspěvekod jachtar » 20 říj 2014, 06:47

Momentálně používám UniCredit Bank jako svojí hlavní banku, tzn. že tam mám bankovní účet, je to cca rok a půl. Teď budu žádat o hypotéku. Bude pro mě výhodné jít tedy přímo do svojí současné banky UniCredit, nebo mám zkusit nejdřív i nabídky jiných bank?
jachtar
 

Re: UniCreditBank - Hypotéka s fixní sazbou

Příspěvekod madar12 » 06 lis 2014, 15:44

Já když jsem řešil hypotéku tak jsem využil služeb svého fianančního poradce, kterého mám už léta, a poradil mi tak, že jsem nakonec hypotéku realizoval v jiné bance než v té kde mám účet 10 let, prostě mi našel výhodnější podmínky jinde. Ale asi je to různé...
madar12
 

Re: UniCreditBank - Hypotéka s fixní sazbou

Příspěvekod Ludwa » 18 pro 2014, 23:13

Já bych rozhodně Unicredit nedoporučoval. Kolega si u nich bral úvěr, a bohužel mu ho neschválili, a prý dělali problémy úplně zbytečně. A myslím že je úplně jedno kde máte běžný účet... prostě si najděte nejlepší banku a tam jděte...opět bych doporučil požádat o radu zkušenného a nestraného finančního poradce
Ludwa
 

Re: UniCreditBank - Hypotéka s fixní sazbou

Příspěvekod Honza » 05 úno 2015, 23:31

Dobrý den, koukal jsem, že nyní podle nejnovějších porovnávačů má Unicredit bank snad úplně nejvýhodnější sazby na hypotéky. Je to možné, nebo je to jen kvůli tomu že je k tomu povinné pojištění které výsledné náklady jen zvedne?
Honza
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron