[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - UniCreditBank - Refinancování hypotéky

UniCreditBank - Refinancování hypotéky

Co je to hypotéka, kdy ji můžete využít a kde najít tu nejvýhodnější?
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu hypotéky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název hypotéky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

UniCreditBank - Refinancování hypotéky

Příspěvekod Mil » 20 kvě 2013, 19:27

Poskytovatel produktu: UniCreditBank
Název produktu: Refinancování hypotéky


Popis produktu:
Při splacení vaší stávající hypotéky novým úvěrem ušetřit až 2 splátky ročně. Refinancování je navíc výrazně jednodušší, než když si berete novou hypotéku.
Využít můžete při bezproblémové splácení Vašich stávajících úvěrů.
- garance dnešní nízké sazby do konce roku
- nyní bez poplatků
- bez dokládání příjmu
- akceptace původního odhadu ceny nemovitosti

Jde o splacení dříve poskytnutého hypotečního úvěru u jiné banky určeného na bydlení nebo rekreaci
Příjmy nám nemusíte dokládat v případě, že:
-ponecháte základní parametry stávající hypotéky beze změny (stejní dlužníci, zajištění stejnou nemovitostí)
-máte další dodatečné úvěry v max. výši 300 000 Kč (netýká se osobní PRESTO půjčky poskytnuté UniCredit Bank)
- splácíte již delší dobu Vaši hypotéku (při čerpání alespoň 32 anuitních splátek)

Půjčit si můžete minimálně 200 000 Kč, maximálně bez omezení.
Půjčíme vám až 100 % odhadní hodnoty nemovitosti.
Pokud chcete mít co nejnižší splátku, vyberte si PŘEVRATNOU Hypotéku s variabilní úrokovou sazbou.http://www.unicreditbank.cz/web/obcane/ ... a-hypoteka
Nabízíme fixní úrokové sazby na dobu 1 až 20 let.
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: UniCreditBank - Refinancování hypotéky

Příspěvekod Le-Marek » 02 črc 2014, 21:49

Měl jsem na svojí hypotéce tříletou fixaci, která mi bude končit přesně za rok. Hypotéku mám u Komerční Banky. Chtěl jsem se poradit kdy si myslíte že je nejrozumější začít řešit případné refinancování? Nerad bych něco proměškal, nebo bych se nerad dostal do presu na poslední chvíli. Děkuji
Le-Marek
 

Re: UniCreditBank - Refinancování hypotéky

Příspěvekod Brana » 16 črc 2014, 07:40

Dobrý den, u některých bank lze refinancování řešit až rok dopředu. A já si myslím že by nebylo naškodu toho využít a už nyní se po nějaké zajímavé nabídce poohlédnout. Jak známo tak úroky jsou nízko, takže proč si dobré podmínky nezafixovat už teď :)
Brana
 

Re: UniCreditBank - Refinancování hypotéky

Příspěvekod Trajty » 05 srp 2014, 08:03

Dobrý den, moji rodiče mají hypotéku také u komerční banky, a původně jí chtěli refinancovat, ale nakonec jim KB před koncem fixace nabídla hodně výhodné podmínky, takže nakonec zůstaly u původní banky.
Trajty
 

Re: UniCreditBank - Refinancování hypotéky

Příspěvekod Venda.H. » 16 zář 2014, 06:56

Já jsem refinancování hypotéky řešil asi 3 měsíce před koncem fixace, a měl jsem pocit že to je celkem narychlo - ale to jsem ještě úplně nevěděl jak se věci mají. Příště budu řešit refinancování určitě alespoň půl roku dopředu, abych měl na to větší klid a prostor...
Venda.H.
 



Zpět na Hypotéky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron