[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 77: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4774: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3842)
Nabídky a poptávky půjček a dalších finančních produktů • Zobrazit téma - UniCreditBank - Studentská půjčka

UniCreditBank - Studentská půjčka

Hledáte bankovní půjčku? Využijte široké nabídky půjček na českém finančním trhu.
Pravidla fóra
1. Do této sekce patří recenze a další informace k tématu bankovní půjčky.
2. Každá recenze či dotaz mají své vlastní téma.
3. Název tématu musi být ve tvaru: Název půjčky
4. U každého příspěvku musí být uvedeny smyslupné informace. Každý odkaz směřující na komerční projekty bude obratem smazán i s uživatelem! Výjimkou jsou kvalitní recenze s jedinečným a přínosným textem.
5. V názvech topicu nepoužívejte CAPS LOCK.
6. Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek smazání tématu a zabanování IP adresy přispívajícího, který porušil pravidlo živého odkazu na komerční projekt.

UniCreditBank - Studentská půjčka

Příspěvekod Mil » 19 kvě 2013, 21:02

Poskytovatel produktu: UniCreditBank
Název produktu:Studentská půjčka


Popis produktu:
Finanční prostředky k financování vašeho studia až do výše 150 000Kč.
Studentská půjčka je určena k financování studijních potřeb studentů denního studia na vysokých, vyšších odborných a jazykových školách ve věku 18 – 30 let.

- snadné získání
- možnost odložení splátek
- nemusíte mít vlastní příjmy

50 000 - 150 000 Kč k financování vašeho studia
Možnost odložit si splátky až po dokončení studia - v průběhu studia splácíte pouze úroky.
Možnost čerpat finance v hotovosti jednorázovým převodem na váš účet.
Doba splatnosti 1 - 10 let.

Půjčku sjednejte na kterékoliv pobočce, nebo vyplňte kontaktní formulář http://www.unicreditbank.cz/web/kontakt ... i-formular
Mil
 
Příspěvky: 1420
Registrován: 22 dub 2013, 19:10
Pohlaví: Nespecifikované
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 0 krát


Re: UniCreditBank - Studentská půjčka

Příspěvekod Nelli » 31 bře 2014, 00:09

O studenstké půjčce v současné době velmi přemýšlím, protože jsem student a chci změnit vysokou školu. Plánuji přejít na soukromou, která samozřejmě stojí desetitisíce ročně jen na školném. Peníze si na to při studiu jen tak nevydělám, a od rodičů si půjčovat nechci. Proto mě studentké půjčky teď zajímají a chci si vybrat nějakou nejvýhodnější. Pokud Unicredit nabízí že je možné během studia splácet jen úroky a částku doplatit až později tak se mi to velmi líbí :)
Nelli
 

Re: UniCreditBank - Studentská půjčka

Příspěvekod Mihau » 13 dub 2014, 21:58

Také jsem student, a přemýšlím zda studenstkou půjčku ano či ne? Myslím že na svoje studentské nezbytné výdaje za školné apod. kdybych trošku více makal a méně utrácel, tak dosáhnu v pohodě. Řešení studentskou půčkou mi samozřejmě často přichází v úvahu jako varianta pro zjednodušení celé situace, a vím že v zahraničí jsou studentské půjčky běžné. Na druhou stranu když se podívám do budoucna tak vstupovat do života po studiích s tím že hned od začátku budu splácet dluh, nevim nevim.. to je to co mě na tom odrazuje.
Mihau
 

Re: UniCreditBank - Studentská půjčka

Příspěvekod Raszko » 10 kvě 2014, 23:25

Pro Mihau: pokud jsem správně pochopil dle tvého komentáře že bys vše zvládnul i bez půjčky, tak bych do ní být tebou nešel. Studentskou půjčku chápu jako řešení když už fakt není jiná možnost a musel bych se rozhodnout pro buď studium s půjčkou, a nebo nic. Pokud peníze máš a jseš schopný vše utáhnout když budeš chtít, tak se na půjčku vybodni a radši zredukuj svoje výdaje nebo zkus navýšit příjmy :))
Raszko
 

Re: UniCreditBank - Studentská půjčka

Příspěvekod Slimak » 19 říj 2015, 09:48

Ahoj studenti! Nevíte náhodou jestli studentská půjčka musí být nutně na školu nebo na něco co se týká studia, nebo si můžu půjčit úplně na cokoliv bez prokázání účelu? Předem děkuji za vaše odpovědi. A děkuji také pokud mi dáte i tip kde jste si studentnskou půjčku brali vy.
Slimak
 

Re: UniCreditBank - Studentská půjčka

Příspěvekod Stoklada » 24 lis 2015, 03:03

Ahoj, pokud vím tak studentská půjčka nemusí mít žádný účel. Jen je většinou potřeba aby žadatel byl student. Tady v popisu půjčky píšou že je půjčka k financování studijních potřeb, ale já si myslím že jak banka dokáže co jsou studijní potřeby a co ne? Notebook, nájem, bydlení, telefon, jídlo....vše mohou být přeci studijní potřeby....
Stoklada
 



Zpět na Bankovní půjčky a úvěry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • Reklama
  • Zaplo půjčka
  • Provident financial
  • Náštěvnost
  • TOPlist
  • Královská aukce
cron